AOU Clock

AOU Clock

yazan Mert Can -
Yanıt sayısı: 6
sayfamda saat sozuksun istiyorum. ne gibi islemlerden gececigimi tarif edermisiniz? AOU Clock blogunu aciyorum ama hicbirsey gozukmuyor. bilen birisi lutfenen kisa surede yanitlasin.
Mert Can yanıt olarak

Ynt: AOU Clock

yazan Kemal Can -
Sayfanda saat sozuksun istedin. Saat blockunu moodle sitene kurdun mu? Daha sonra anasayfada düzenleme açıp, yeni block ekleyerek ( saat blocku) daha sonra da blockunu editledin mi? Bunların hepsini doğru şekilde yaptıysan sayfanda saat sozukur.
Mesajlarını ingilizce yazarak google translate ile mi türkçeleştiriyorsun?
Kemal Can yanıt olarak

yazan Mert Can -
Kemal Bey, mesajlarimi ingilizce yazarak google translate ile turkcelestirmiyorum, bu da nerden cikti??

simdi tarif etmeye calisacagim.

dersime girip duzenlemeyi aciyorum. bloglar menusundan "aou clock" tikliyorum ders sayfama geliyor ancak saat filan yok ortada. yonetim panelinden filanda kontrol ettim hepsi duzgun yuklenmis gozler filan da acik. hala gozukmuyor.

Mert Can yanıt olarak

yazan Kemal Can -
sayfamda saat sozuksun istiyorum. ne gibi islemlerden gececigimi tarif edermisiniz? AOU Clock blogunu aciyorum ama hicbirsey gozukmuyor. bilen birisi lutfenen kisa surede yanitlasin.

dersime girip duzenlemeyi aciyorum. bloglar menusundan "aou clock" tikliyorum ders sayfama geliyor ancak saat filan yok ortada. yonetim panelinden filanda kontrol ettim hepsi duzgun yuklenmis gozler filan da acik. hala gozukmuyor.

Gorunum > Sabit Bloklar > DErs Sayfası ve anasayfa seçeneklerinden ayarla.

Bu aou clock isim blockun download sayfasının adresini gönderebilir misin. O sayfadaki installation yönergesini okuyup uyguladın mı?
Kemal Can yanıt olarak

yazan selçuk turan -
Firefox da görünmeyebilir ama doğru yapılandırıldıysa internet explorer da mutlaka görülür.
selçuk turan yanıt olarak

yazan Mert Can -
Evet firefox'ta gözükmüyor. ama explorer'da gözüktü. firefox'ta bunun gözükmemesinin sebebi nedir acaba?