Speciální vydání pravidelného kurzu "Learn Moodle Basics"

Re: Speciální vydání pravidelného kurzu "Learn Moodle Basics"

autor Jiří Procházka -
Počet odpovědí: 2

Jé díky, že tam je kurz pro správce jsem nevěděl. Ten pro učitele absolvoval v roce 2015, byl moc pěkně udělaný, celý trval asi 4 týdny. Doporučuji.

V odpovědi na Jiří Procházka

Re: Speciální vydání pravidelného kurzu "Learn Moodle Basics"

autor renka jelkova -
Dobrý deň som tu nová a všeobecne nová na Moodle, prosím vedeli by ste mi poradiť, príp. kto by mi vedel poradiť, mám zoznam množstva otázok v súbore excel a potrebovala by som ich importovať do moodle, postup viem, len neviem ako dostať z môjho formátu taký, ktorý by bol schopný rozoznať Moodle, Ďakujem pekne vopred za čas a ochotu pomôcť. Môj formát ako mám v riadkoch otázky (1 riadok - 1 otázka...stĺpce sú pomenované kód, zadanie, odpovede A, B, C, D a Ďalšie 4 stĺpce sú správne odpovede - môže byť viac správnych v otázke - aj 4 niekedy) a odpovede je takýto. Neviem či som všetko povedala, no snáď to je trochu zrozumiteľné.
kód /Zadanie A B C D Správna odpoveď
33 Vyjadrenie hodnoty v cene sa nazýva ocenenie a s tým spojený myšlienkový preces sa nazýva: Zisk Cena Oceňovanie Ocenenie C
34 Univerzálna výmenná základňa - Ktoré tvrdenia sú pravdivé? Reprezentuje ekvivalent hodnoty Jej podoba sa stále zmení Možno ju použiť pri výmene každého statku Je všeobecne akceptovaná miera hodnoty A C D