eLearning se zpětným přístupem

eLearning se zpětným přístupem

autor Michaela Zapletalová -
Počet odpovědí: 0

Ahoj, jsem tu opět s otázkou. Jako hlavní moduly pro náš systém jsem zvolila typ přednášku (a test). Náš systém by měl být postavený jako opravdový eLearning, tedy bude zde vytvořena struktura podporující samovzdělávání. Tedy jde o to předávat rozumnou formou vstřebatelné množství informací. Na to mi právě přijde dobrá ta přednáška, že je to jeden menší celek věnovaný tématu, ale trochu tady bojuju v tom, že je zde potřeba mít po projití přednášky přístup k informacím které jsou v ní uloženy. Navrhovala jsem wiki, ale to neprošlo, musí to být zadané pouze na jednom místě (jde o údržbu). U přednášky je ale problém, že buď tam jsou otázky a ty musí být zodpovězeny a nebo tam vůbec nebudou. Jenže to nám nevyhovuje, systém otázek se mi líbí a chci ho udržet pro ty, kteří si je chtějí zkusit odpovídat, ale člověk který se do přednášky vrací, tak aby měl možnost si prohlédnout jakoukoliv stanu a přitom nemusel na nic odpovídat. Zkusila jsem zapnout i levou stranu nabídek, ale to jen zobrazí blok, ale nic v něm. Napadlo mě i zkusit nějaký plugin, ale nenašla jsem nic co by mě opravdu zaujalo ..

Nevím co s tím dál .. zpracováváte někdo eLearning? Mě přijde že většinou je moodle použit spíš jako evidence s materiály, testy a nějaké další interaktivity, nicméně vzdělávací prvek je ponecháván na škole (za vzdělávání nepovažuji balík materiálů, i když by to měla být třeba PPT prezentace). Tedy jestli je tu někdo, kdo opravdu dělá elearning, jak to děláte?

Díky

Počet hodnocení: -