Studijni materialy - chybny odkaz na PDF

Re: Studijni materialy - chybny odkaz na PDF

autor Peter M -
Počet odpovědí: 0
Takze jeste oprava:

} elseif ($resourcetype == 'pdf') {
/* zde nemenit original kod, upravy provedte pod zavorku */
}

// PP 2.10.2008 begin
//print_r($resource);
if ($resourcetype == 'pdf')
{
if (trim($resource->summary)=='') {$resource->summary = format_string($resource->name).'.pdf';}
echo '<a href="' . $fullurl . '">' . $resource->summary . '</a>';
}
// PP 2.10.2008 end

Verze 1.9
echo get_string('clicktoopen', 'resource') . '<a href="' . $fullurl . '">' . format_string($resource->name) . '</a>';

verze asi 1.35
echo get_string('clicktoopen', 'resource') . '<a href="' . $fullurl . '">' . format_string($resource->name) . '</a>';

verze 1.8
echo get_string('clicktoopen', 'resource') . '<a href="' . $fullurl . '">' . $resource->summary . '</a>';

verze 1.8.2
echo get_string('clicktoopen', 'resource') . '<a href="' . $fullurl . '">' . format_string($resource->name) . '</a>';

Dave, vsechno je mozne, ja tu mam verzi 1.8.2 resenou jako upgrade, ve ktere je to resene pres summary. Otazka je proc, mozna jsem to menil, protoze nekdo nevyplnil name.
Kazdopadne mi to nevyresilo problem se studentkou, proto prikladam jinou verzi upravy.
Jedna se o stejny problem, kdyz zkape otvirani PDF pres plugin Acrobatu, tak se neobjevi zadny odkaz. Ve FF se objevi s tvou upravou, ale v IE to povazuje za ok, misto objektu zobrazi zastupny symbol pro nenacteny obrazek a zadny odkaz se neobjevi. O tom IE jsem se dovedel ted, nenapadlo mne, ze by to mohl zobrazit jinak nez FF, kombinaci OBJECT A /A /OBJECT.