Paylaşımcı Ruh ve Sorunların Çözümü

Paylaşımcı Ruh ve Sorunların Çözümü

yazan Sinan AYDOĞAN -
Yanıt sayısı: 0
Değerli arkadaşlar bugün Can beyle moodle, uzaktan eğitim ve Genel Web Yönetimi hakkında fikir alışverişinde bulundum. Kendisi ile konuşmaktan zevk aldığımı öyleyebilirim fakat olayın asıl önemli kısmı şudur ki, çağımızın sloganı olan "paylaşımcı ol" ile "tüketici ol" kelimelerinin birbiri yerine düşünülmesi. Genel olarak düşüncem şudur insanlar moodle kullanıyor sorunları oluyor ve sorularını soruyorlar ve cevaplar veriliyor fakat soru soran arkadaş sorununu çözdükten sonra sırra kadem basıyor, konuya gelen diğer yanıtlarla ilgilenmeyi bırak o konu hakkında mail uyarılarını bile engelliyor.

Açılan konularımızı takip etmez ve paylaşımcı olunmaz ise ücretli desteklere mecbur kalabilirsiniz. O yüzden lütfen sorunuzun ardından açtığınız konuyu takip ediniz ve olumlu yada olumsuz geri bildirimlerede bulununuz yoksa inanın insanın içindeki paylaşımcı ruh çok geçmeden yerini bana ne arkadaş versin parasını yapayım düşüncesine dönüyor.

İçimizdeki özgürlük ruhunu kaybetmeden lütfen gerekn ilgi ve alakayı gösterelim diye düşünüyorum.

Saygılarımla