سلام!

با مشکلی مواجه شده اید و نیاز به کمک دارید؟

شاید تازه وارد هستید و فقط برای حل یک مشکل خاص به اینجا آمده‌اید. مشکلی نیست، ما دوست داریم کمک کنیم، ولی لطفاً ابتدا مستندات مودل، به خصوص قسمت سؤالات متداول، را مطالعه کنید، تا مطمئن شوید که سوال شما قبلاً آن‌جا جواب داده نشده باشد. همچنین جستجو در تالارهای گفتگو و یا جستجوی گوگلی در سایت moodle.org را آزمایش کنید تا شاید موفق به پیدا کردن مباحثه‌ای در ارتباط با مشکل خود شوید.

اگر باز هم پاسخ خود را پیدا نکردید، سوال خود، به همراه هرگونه اطلاعات پیش‌زمینه‌ای مرتبط و نسخه‌ی مودلی که استفاده می‌کنید، را در مرتبط ترین تالار گفتگو مطرح کنید. لطفاً سوال خود را فقط در یک تالار گفتگو مطرح کنید. احتمال زیادی هست که کسی بتواند خیلی زود کمکتان کند.

اشکالی پیدا کرده‌اید؟

اگر یک اشکال بدیهی پیدا کرده‌اید که واقعاً نیاز به مباحثه ندارد، لطفاً آن‌را، به همراه جزئیات هر چه بیشتر، مستقیماً در Moodle Tracker گزارش دهید.

در صورت امکان، اشکال را بررسی نموده و راه حلی برای آن ارائه نمائید – این کار حقیقتاً به توسعه‌دهنگان مرکزی کمک می‌کند تا در اسرع وقت مودل را تصحیح کنند.

می‌خواهید کمک کنید؟

به عنوان یک همراه طولانی، باید در نظر بگیرید که به همراه چیزهایی که از جامعه برداشت می‌کنید، چه چیزی به جامعه عرضه می‌کنید. این‌ها چند پیشنهاد هستند:
  • اگر یک سوال پاسخ داده نشده از کسی دیدید و پاسخش را می‌دانید، به آن پاسخ دهید!
  • مطالب ارسالی سایر افراد را ارزیابی کنید تا آنها بازخوردی داشته باشند. ارزیابی‌ها همچنین برای تعیین اعضای گروه مودل‌کارهای کمک کننده استفاده می‌شود.
  • انتقال مطالب مفید (مانند سوالات متناوباً پرسیده شده و پاسخ‌های آن‌ها، یا ایده‌ها/پیشنهاداتی برای راه‌های استفاده از یک قابلیت خاص) از مباحثات تالارهای گفتگو به ویکی مستندات مودل.
  • اگر پیشنهادی برای یک قابلیت جدید دارید، یک عکس فرضی از آن ایجاد نمائید تا افراد دقیقاً ببینند در مورد چه چیزی صحبت می‌کنید. اگر کمی با برنامه‌نویسی آشنا هستید، قطعات کد همواره استقبال می‌شوند.

از اینکه بخشی از مودل هستید سپاسگزاریم! big grin
آخرین تغییر: شنبه، 25 نوامبر 2017، 10:49