А сега накъде?

А сега накъде?

от Daniel Denev -
Number of replies: 3
Новогодишните празници отминаха. А сега накъде? Дали краят на едно нещо е началото на друго? Нужно ли е НОВО начало? ... ...
In reply to Daniel Denev

Re: А сега накъде?

от Svetlin Stoyanov -
Ние от форума се хващаме се за работа. Други (политици, мутри и прочие измет) продължават да крадат (които кавото му се отдава).
По въпроса дали е по важно съдържанието на уроците, а не продукта за обучение можеш да се консултираш с доц. Шойкова. Тя има доста международни проекти и докторанти. Не съм виждал на практика какво са направили по SCORM, но знам че е една от любимите и теми усмивка.
Колкото до парите 450 000 са си 450 000 и то от нашия джоб и не крия желанието си да видя какво ще получим срещу тях или още колко ще се пръснат безсмислено докато поредният "се застреля поради семейни проблеми в службата с чуждо оръжие", т.е. го очистят щото вече не им е изгоден усмивка.
Честито европейци. Които иска да постигне нещо да става член на Герб там сега се раздават парите и си подсигурете лично оръжие за да не ви застрелят с чуждо.

In reply to Svetlin Stoyanov

Re: А сега накъде?

от Daniel Denev -

Доста добре и точно казано! Аз ОБАЧЕ, на този етап, ... съм толкова отчаян, че нямам средства дори да се обърна (и да си платя разбира се) на горе споменатите хора за консумативите. Явно над каквото и да се работи, колкото и уникално да е то (а явно ще излезе, че е така съдейки по интереса от чужбина) тук в милата ни татковина, за образование и в частност електронно, камо ли за нови разраотки е еретично да се мисли! Дано никой не види това което аз видях! Мечти стъпкани в прахта и обилно поляти със сълзи ... тъжен/тъжна ... Явно писането на код не е достатъчно, не и тук ...