Problem z wczytywaniem plików

Problem z wczytywaniem plików

Napisane przez: mariusz kozarski ()
Liczba odpowiedzi: 0
Witam!
Na wstępie zaznacze że jestem kompletnym żółtodziobem w kwestji moodle, a swoją przygodę zacząłem wczoraj.

A wiec do rzeczy:
Jak juz wspomniałem wczoraj poraz pierwszy zainstalowałem sobie moodle. Instalacja przebiegła w sumie bezawaryjnie i po kilku minutach mogłem ciszyc sie z pełni możliwości moddle.
Pierwszym złym sygnałem okazał sie komunikat

Security Warning:do prawidłowego działania Moodle potrzebuje
, odpowiednie zmiany dla Twoich ustawień PHP.
musisz ustawić register_globals=off and/or magic_quotes_gpc=on.
. Jeśli mozliwe, powinieneś ustawić register_globals=off w celu wzmocnienia głównych ustawień ochrony serwera i tak dalej...


Ponieważ sam nie byłem w stanie poradzic sobie z tym problemem skontaktowałem sie z adminem serwera na którym zainst. moodle. Okazało sie ze bym mógł dokonac zmian musze najpierw zapłacic 50 zł wtedy uzykam dostęp do indywidualnej konfiguracji php.

Jednak prawdziwe kłopoty zaczeły sie dzis. Rozpoczołem prace nad tworzeniem pierwszego testowego kursu. Uruchomiłem pierwszą lekcje, chciałem wczytać preentacje power point. I zobaczyłem komunikat: PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

Na domiar złego na stronie głównej przestała funkcjonować zakłądka pliki serwisu i odtwórz buckup. Dziwi mnie to tym bardziej ze nic nie motałem w plikach.... I wczoraj utworzyłem nawet jakis folder i wczytałem jakiegos pdf'a

Teraz nie wiem czy brak odpowiednich ustawien w php.ini lub htaccess ma na to bezpośredni wpływ??
Czy stało się cos innego???

Bardzo prosze o pomoc!!