Обяснете ми моля Ви ...

Обяснете ми моля Ви ...

от Тошко Поптолев -
Number of replies: 1
1. За какво служат групите в Муудлето ?
Направих си една страница за разработки за да изпробвам как ще се работи примерно с различни групи. Открих 3 групи с различни хора и дотук. Викам аз дай сега ще открия един пробен форум ще му кажа аз на него че ще се работи по групи и там да видя какво ще стане. Еми нищо не видях. Нито ме пита коя група ще работи с тоя форум нито пък въобще прави някакво разделение. Напуска всичко живо вътре в него.
Та въпросът ми е - тези групи за какво служат и дали не трябва още при първоначалните настройки на системата нещо да се посочи. После направи ми впечатление, че има и някаква опция Force. Тя за какво служи ?

2. Какво значи това МЕТА курс ?
Ако направя един курс МЕТА с какво той е по различен от обикновенните.

Моля Ви обяснете ми като на профан. Аз не разбирам много от програмиране и такива работи а съм обикновен потребител на системата.

Благодаря Ви предварително.

Тошко Поптолев
In reply to Тошко Поптолев

И ако позволите още малко досаждане.

от Тошко Поптолев -
Значи влезнах в руската част и там разбрах за метакурсовете - та извинявйте за прибързания въпрос.
Междувременно обаче ми се появи друг проблем. Реших да пусна опцията за RSS. Обаче всичко ми чте на накакакви маймунки. Влезнах аз в xml файла сума ти енкодинги изредих ама никакъв ефект.
Някой има ли представа как се оправя това чудо.
Гледам и на WIKIi също ми изписва на инджикитайски заглавията.

Поптолев