some language considerations

Re: some language considerations

от Daniel Denev -
Number of replies: 0

     Здравей Петър,
     Чак сега прочетох този постинг (19 Юни). Кофти ми стана. Както и да е. Нямам нищо за криене. Защо ли пък бих го направил. Дал си си труда да прочетеш всяка една моя публикация в чуждите форуми. Дай си още малко труд и прочети тези които съм публикувал тук. Всъщност, доста зле се почувствах от написаното, но едновременно се радвам страшно много, че най-после се появи човек като теб в този форум та най после (приемам за истина това което си написал без да го оспорвам) някои и в България с твоя опит да поработи сериозно на кода на Moodle. Аз нямам какво да доказвам, нито на теб нито на когото и да било.

     Тези които ме познават, знаят. Много бих се радвал да има начин да работим заедно. Още веднъж, каквото мога ще публикувам, каквото се налага според компетентността си ще обяснявам. Дано не оставям грешно впечатление в теб, че мога и знам всичко. Все пак, прочети и публикациите ми и в този форум. Може да мислиш всичко каквото поискаш. Аз съм написал какво съм направил и какво мисля да правя. Ако работим в една посока, добре.

      Ако мислиш, както си и написал, че съвсем нарочно мълча за нещата създадени от мен или че всичко е мит... приеми тогава, че живеем в един сън в който дори и аз не съм реалност и че 2 години са някакъв измислен период, и всичко е съчинено, или там каквото си харесаш. Ще призная само, че съм уморен и на крачка да докажа правотата на тезата си. А от написаното с многото линкове наистина ми домъчня, ама това си е мой проблем и ще си кажа сам на себе си "Горе главата Дидо, без емоции, какво губиш. Та ти самия си измислица"  mixed  thoughtful  sad

With respect: Daniel Denev

P.S. Наистина съм доста изненадан защо чак сега се появи във форумите на Moodle??? Българската секция имам предвид. Интересът ти в областта на програмирането ли е само, или e-Learning като цяло? От колко време е интересът ти в областта на електронното обучение? Например моят не се ограничава само до Moodle ... Защо искаш да разработиш базата данни и за платен сървър за бази данни като Оракъл? Мартин Догиямас например вече работят над XML база данни. Сигурен съм, че знаеш какво е ADOdb. От кога се интересуваш от AXML Схема? Аз съм потаен човек, моят e-mail съм го публикувал навсякъде. Защо тук никой не знае твоя или поне ICQ (разбира се последното си е твое право да не обявяваш)? От блогът ти не става ясно нито от какви съображения се интересуваш от Moodle, нито студент ли си, къде работиш... нищо. Естественно в Интернет всеки може да се представя за всеки, и това ми е известно...  Всъщност, странно ще ти прозвучи но откритите отношения са си най-добри. Не знам до колко ми се отдава, но се стремя към откритост и тук повечето хора го знаят.