مشکل پر شدن یکباره فضای سایت

مشکل پر شدن یکباره فضای سایت

از hamid mk در
Number of replies: 2

سلام

یک مشکلی که برخوردم اینه که یکدفعه فضای سایت به شکل عجیبی شروع به رشد کرد و در عرض سه روز 20 گیگ پر شد. اول فکر کردم فایل های ارسالی است. اما بعد از بررسی متوجه شدم قسمت /temp/backup داره پر میشه

با جستجو فهمیدم باید پشتیبان گیری خودکار رو خاموش کنم. و پوشه بکاپ هم کلا خالی کردم. اما بازم این فضا پر شد

تنها کاری که انجام دادم تا موقت مشکل حل شه این بود که کران جاب رو از 5 دقیقه به 1 روز د هفته تغییر دادم

سوالم اینه این قسمت بکاپ گیری چطوری غیر فعال میشه. تنظیم دیگه ای داره؟ که وقتی کران جاب هم اجرا شد الکی فضا رو پر نکنه

تعداد امتیازات:  -
In reply to hamid mk

در پاسخ به: مشکل پر شدن یکباره فضای سایت

از Moien Abadi در
سلام
۱. قسمت بکاپ گیری خودکار را چطور غیر فعال کردید؟
۲. آیا وقتی کرون جاب cron job را متوقف کردید پر شدن فضا متوقف باقی ماند؟
۳. آیا مطمئن هستید که فضای اشغال شده همگی ناشی از بکاپ گیری اتوماتیک بود؟
In reply to Moien Abadi

در پاسخ به: مشکل پر شدن یکباره فضای سایت

از hamid mk در
سلام

1- طبق راهنمایی که اینجا کرده بودید عمل کردم: https://moodle.org/mod/forum/discuss.php?d=418064
مدیریت سایت > درس‌ها > نسخه‌های پشتیبان > راه‌اندازی پشتیبان‌گیری خودکار> غیر فعال
2- بله. کران جاب روی هفتگی 1 روز تنظیم کردم. فرآیند پر شدن فضا متوقف شد. قبلش 5 دقیقه یکبار بود
3- نمیتونم قطعی بگم. فقط این مسیر پر شده بود /temp/backup توی کلی فولدری که ساخته شده بود. از این نظر میگم مطمین نیستم چون تو قسمت بازیابی هر درس هم رفتم که فایل پشتیبان رو ببینم یا پاک کنم چیزی پیدا نکردم.