Potvrzení o přečtení dokumentu/stránky

Potvrzení o přečtení dokumentu/stránky

autor Radek Fujak -
Počet odpovědí: 5

Zdravím,

jak efektivně vyřešit v rámci Moodlu stránku/dokument s prohlášením/poučením, které musí student po seznámení/přečtení potvrdit, že si ho přečetl (např. že když dojde na konec stránky/textu, tak je k dispozici tlačítko k odsouhlasení). Potvrzení studentem absolvování není úplně volba, kterou bych chtěl použít, jelikož to si to už vůbec neotevře.

Děkuji za tipy

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Radek Fujak

Re: Potvrzení o přečtení dokumentu/stránky

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
V odpovědi na David Mudrák

Re: Potvrzení o přečtení dokumentu/stránky

autor Radek Fujak -

Děkuji za tip. Měl jsem spíše namysli co za činnost/studijní materiál přidat v rámci kurzu a jak ho napodmínkovat. Jde mi o to s čím mohu lépe pracovat, kterým studentů a kdy mohu přiřadit aby to odsouhlasili než jen po přihlášení.

V odpovědi na Radek Fujak

Re: Potvrzení o přečtení dokumentu/stránky

autor Radek Fujak -
Zatím se mi jako nejvíce vhodná zdá "přednáška s jednou otázkou" jako taková alternativa k těm politikám.
V odpovědi na Radek Fujak

Re: Potvrzení o přečtení dokumentu/stránky

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Aha. Tak možná Anketa, ve které studenti prohlásí, že daný text přečetli a berou na vědomí / souhlasí. A na základě podmíněného přístupu by se až poté zpřístupnila další část kurzu nebo činnost.