Hláška-STATUS_ACCESS_VIOLATION při změně uspořádání kurzu

Hláška-STATUS_ACCESS_VIOLATION při změně uspořádání kurzu

autor Zdenek Sitar -
Počet odpovědí: 2

Objevila se tento týden, stránka spadne.Vyskakuje to v Chrome a Edge.Děje se to tehdy, když chci při zakládání nového kurzu zvolit týdenní uspořádání,ostatní uspořádání fungujou bez problémů, ale já mám nejraději to týdenní smíšený pocit Někdo s podobným problémem, případně řešením? Mazání cache a cookies nepomohlo..status access violationMáme Moodle 3.7.7, ale tím to asi nebude smíšený pocit

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Zdenek Sitar

Re: Hláška-STATUS_ACCESS_VIOLATION při změně uspořádání kurzu

autor Jiří Procházka -
Ahoj, řeším asi stejnou věc. Mě jako adminovi (Brave i Firefox) vše funguje skvěle, takže nevím jak to debugovat, ale učitelům to nejde:
"hlásím, že se mi při zakládání kurzu opakovaně zhroutil Moodle (v okmažiku volby že chci tematický kurz). Včera 2x, dneska 1x, nakonec jsem si založil kurz uspořádaný po týdnech, i když se mi to nehodilo. "
Divné je, že jsem vůbec nic na Moodle neaktualizoval, hádám že to bude asi prohlížečem?

V odpovědi na Zdenek Sitar

Re: Hláška-STATUS_ACCESS_VIOLATION při změně uspořádání kurzu

autor Jiří Procházka -
Toto vydání řeší problém s prohlížečem Chrome 93 pro verze Moodle 3.9.x a je zpětnou verzí MDL-71152, která se vyhýbá stejnému problému pro verze Moodle 3.10.x a 3.11.x.

První verze systému Moodle obsahující tato řešení jsou verze 3.9.10, 3.10.7 a 3.11.3, které byly vydány 13. září 2021 (datum sestavení 20210913 ve version.php). Předchozí verze toto řešení neobsahují.

Dotčená verze prohlížeče Chrome je 93.0.4577.63, přičemž verze Chrome 92 i Chrome 94 (ve stavu beta k 13. září 2021) fungují bez problémů.

Bude tedy potřeba aktualizovat Moodle na verzi, kde je problém vyřešen nebo informovat učitele, aby do vydání Chrome 94 používali Firefox.

Zdroj: https://tracker.moodle.org/browse/MDL-72494