тест на 2 відповіді

тест на 2 відповіді

Sasha Bogachyk -
Кількість відповідей: 8

Добрий вечір!

Маю проблему з тестами такого типу:

Не можу знайти такі в мудл, поки створюю окремо для кожного питання, може є варіант як це вирішити?

Наперед дякую!

У відповідь на Sasha Bogachyk

тест на 2 відповіді

Stanislav Reva -
Спробуйте формати "Множинний вибір", "Перетягування в тексті", "Відповідність", "Перетягування маркерів".
Проблема може бути в тому, що ці формати провокують вгадування усміхаюсь

Ознайомитись з прикладами форматів (логін demo-uk, пароль demo):
https://ecoursedevelop.moodlecloud.com/mod/quiz/attempt.php?attempt=26&cmid=38
У відповідь на Sasha Bogachyk

тест на 2 відповіді

Олена Миколаївна Троценко -
Такі тести дозволяє створювати плагін Formulas https://moodle.org/plugins/qtype_formulas
У відповідь на Олена Миколаївна Троценко

тест на 2 відповіді

Sasha Bogachyk -
Встановив ніби все добре крім одного. В десяткових дробах приймає тільки роздільний знак крапка а треба кома.  Це можливо виправити?

У відповідь на Sasha Bogachyk

тест на 2 відповіді

Олена Миколаївна Троценко -
На жаль ні, система розуміє тільки крапку. Я своїх студентів про це попереджаю і регулярно нагадую
У відповідь на Олена Миколаївна Троценко

тест на 2 відповіді

Sasha Bogachyk -
Доброго дня! Поспілкувався з розробниками плагіну, підказали як вирішити цю проблему за допомогою невеличкого скрипту. Додаю нижче. Коли є необхідність вписувати відповідь десятковими дробами, в html  у вікні введення завдання, в кінці, додаєте цей скрипт. Для цього відкриваєте в редакторі як html іконка </> та додаєте текст скрипту. Його завдання інтерпретувати кому, яку ставлять студенти у відповіді, як крапку у тесті. При створенні тесту треба ставити крапку. Коли студент поставить кому при проходженні тесту, це не буде вважатись за помилку. 

Ще порадили зразок тесту Decimal comma-20210426-2102.xml який можна імпортувати до банку питань як зразок із включеним до нього скриптом (щоб мати під рукою), просто відредагуйте його у html форматі як вам потрібно, та використовуйте в разі потреби.

Сподіваюся що інформація буде корисною для товариства.  Розробники працюють для розв'язання цієї проблеми, там не один я цікавився цим питанням.