Błędy w platformie

Odp: Błędy w platformie

Napisane przez: Piotr Brzózka ()
Liczba odpowiedzi: 5
testowałem, bez zmiany - nie wiem, czy ktoś na sztywno czegoś w plikach nie wyłączył bo w kodzie mam element określony jako niewidoczny w stylach.
W odpowiedzi na Piotr Brzózka

Odp: Błędy w platformie

Napisane przez: boruh compl ()

a gdybyś na testowej obok puścił jakiś mały upgrade ?
wtedy z tego co pamiętam moodle puści info, że pliki są modyfikowane w stosunku do orginału i wskaże które się nie podobają.

na 99% tak miałem przy jakimś upgradzie gdzie zmieniony były chyba 4 lub 5 PHPów od quizów

W odpowiedzi na boruh compl

Odp: Błędy w platformie

Napisane przez: Jacek Krzymowski ()
Nie sądzę, żeby podczas aktualizacji była pokazywana różnica w plikach. W końcu przy aktualizacjach, powinno się usunąć pliki starszych wersji. Nadpisanie plików tą samą wersją pomogło by sprawdzić czy coś było mieszane. W takiej sytuacji jak u Piotra usunąłbym też cały cache (usuwając zawartość katalogów cache, localcache w moodledata).
W odpowiedzi na Jacek Krzymowski

Odp: Błędy w platformie

Napisane przez: Piotr Brzózka ()
Podniesienie wersji na nowych plikach nie ruszyło tematu, pozostaje cache - dzięki za radę bo pomysły się kończą smutny
Wyczyszczenie tymczasowych plików też nie ruszyło tematu.


Dalej gdzieś sobie poszło menu główne, co ciekawe po podniesieniu wersji wrócił kalendarz.

i magia w h5p gdzie i prezentacja i ebook nie mają zamiaru ruszyć...

W odpowiedzi na Piotr Brzózka

Odp: Błędy w platformie

Napisane przez: Piotr Brzózka ()
Dzięki wszystkim za pomoc, jednak po czyszczeniu coś się zmieniło po przejściu ale po czyszczeniu na standardowy wygląd boost wyszło, że w jakieś dziwne rejony część bloków jest poprzestawiana, dało się je poustawiać, pozostaje h5p do rozgryzienia, zobaczymy co mi na helpie projektu napiszą.