Нові версії Moodle - переваги та труднощі

Нові версії Moodle - переваги та труднощі

by Mary Shchurko -
Number of replies: 4

Шановні колеги,

поділіться, будь ласка, досвідом останніх оновлень ваших Moodle - систем у навчальних закладах (версії Moodle 3.9 і вище).

Протягом навчального 2020-2021 року ми в університеті користуємось версією Moodle 3.8.3 , яка працює досить стабільно.  Але літо якраз добрий час для оновлень та експериментів, тому буде цікаво дізнатися ваші думки з приводу того до якої стабільної версії варто оновлюватися далі? (за рік вийшла версія LTS Moodle 3.9  і вже є 3.10 і 3.11 (Current stable)).

Чи виникали у вас типові або нетипові помилки в нових версіях?


З повагою

Марія Щурко

Average of ratings: -
In reply to Mary Shchurko

Нові версії Moodle - переваги та труднощі

by Ufdml Ngo -
При оновленні до версії Moodle 3.11 варто також оновити плагін BigBlueButton, якщо Ви їм користуєтесь, інакше виникнуть помилки.
Переваги версії Moodle 3.11 будуть розглядатися на щотижневому вебінарі у відкритому курсі "Адміністратори Moodle", https://dl.khadi.kharkov.ua/course/view.php?id=1745
Якщо цікаво, долучайтесь!
In reply to Mary Shchurko

Нові версії Moodle - переваги та труднощі

by Alexandre Scherbyna -
Мої сайти залишаються поки що на 3.9 - на цей момент останній версії з довготерміновою підтримкою. Наскільки мені відомо, 3.10 не мала значних переваг над 3.9, а от 3.11 багатьом подобається, однак вона поки що недостатньо апробована. Я звик переходити на нову версію не раніше, ніж третя цифра в її номері досягне трьох. Отже, чекатиму на 3.11.3.
In reply to Alexandre Scherbyna

Нові версії Moodle - переваги та труднощі

by Mary Shchurko -
дуже дякую