Chybové hlášky

Re: Chybové hlášky

autor David Mudrák -
Počet odpovědí: 2
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Hledejte v chybovém protokolu k vaší doméně. Z prázdné obrazovky se nedá poznat nic. Lze jen hádat - např. na překročení limitu paměti nebo délky trvání požadavku. Případně neváhejte kontaktovat podporu vašeho hostingu, či zkusit jiného poskytovatele.

V odpovědi na David Mudrák

Re: Chybové hlášky

autor Jakub Mazuch -
Zdravím po delší době,
v instalaci jsem se posunul o kousek dál. Ukázalo se, že bylo nutné z jakýchsi důvodů přidat řádek 'version' v databázi do tabulky mdl_config s hodnotou z $version v souboru version.php.

Nyní instalace proběhla. Nemohu však napsat, že úspěšně. Po instalaci pluginů na mě vyběhla následující hláška 

Snažím se rozběhnout Moodle 3.9.5, neboť novější Moodle 3.10. vyžaduje MySQL 5.7, tu však nepodporuje Wedos, kde mám webhosting. 

Nevíte prosím, jak lze vyřešit tento problém? 

Děkuji,
JM
V odpovědi na Jakub Mazuch

Re: Chybové hlášky

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

To je divné. Nikdy jsem takovéto hlášky při instalaci neviděl. To vypadá, že vám toho v té databázi chybí víc. Mohlo by třeba být, že ten hosting/server ukončil provádění instalačního skriptu předčasně (např. kvůli limitu času nebo paměti)?

Jakou verzi MySQL a PHP tam teď tedy máte? Jaké jsou další parametry vašeho plánu na hostingu?

Nevíte prosím, jak lze vyřešit tento problém?

S notnou dávkou drzého sarkasmu by se chtělo říct "změnou poskytovatele". Ale bylo by to ode mě nekorektní a bez znalosti všech okolností neprofesionální, takže to neřeknu.