تصویر کاربران از سایت خارجی

تصویر کاربران از سایت خارجی

از hassan zaaferani در
Number of replies: 5

با سلام

اگر بخواهیم تصویر کاربران ما در مودل از سامانه ی دیگری درخواست شود به چه شکل باید عمل کنیم؟

من مودلم رو به سیستم آموزش دانشگاه متصل کردم و می خوام که تصاویر دانشجویان از سیستم آموزش لود بشه.

تعداد امتیازات:  -
In reply to hassan zaaferani

در پاسخ به: تصویر کاربران از سایت خارجی

از Hooman Kiani در
سلام
اگر در سیستم آموزش دانشگاه، وب سرویسی برای برگرداندن عکس کاربر وجود داشته باشد، در مودل نیز می توانید با استفاده از صدا کردن آن وب سرویس، عکس کاربران را دریافت و جایگزین عکس پروفایل آنها در مودل کنید.
In reply to Hooman Kiani

از hassan zaaferani در
این وب سرویس که در سامانه ی دانشگاه هست. کجا باید از مودل بخوام که از وب سرویس من درخواست عکس کنه؟

از Hooman Kiani در
این دیگه بستگی به شما داره. هر جا یا موقعی که مد نظرتون هست میتونین وب سرویس رو صدا بزنین ( البته صدا زدن وب سرویس و همچنین تغییر پروفایل کاربر، نیازمند برنامه نویسی است)
In reply to Hooman Kiani

از hassan zaaferani در
می خوام همه جا صدا زده بشه. هر جایی که عکس کاربر توسط مودل لود میشه.
pluginfile.php/3043/user/icon/degrade/f1?rev=16758
تمامی عکس های مودل ازینجا میاد. این فایل هم جز فایل های اصلی مودل هست. من اگه این رو تغییر بدم که ممکنه توی اپدیت به مشکل بخورم.

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها
البته توضیحی در مورد اینکه مودل رو چطوری به سامانه دانشگاهتون متصل کردید ندادید. من فرض رو بر این اساس می‌ذارم که از یک سری وب‌سرویس استفاده کردید برای اینکه اطلاعات کاربران رو از سیستم مورد نظرتون بخونید و در مودل براشون کاربر بسازید (یا آپدیت کنید).
در این صورت عکس کاربران رو هم به همون ترتیب می‌تونید در لحظه ای که کاربر رو می‌سازید از سیستم مورد نظرتون بخونید و توی مودل عکس رو براشون ست کنید (با فرض اینکه وب‌سرویسی برای دادن عکس به شما وجود داشته باشه).
ولی اگر منظورتون این هست که کلا مودل بخواد هر وقتی که پروفایل یک کاربری رو نشون می‌ده، در اون لحظه عکس رو از یک جای دیگه لود کنه، چنین کاری امکان پذیر نیست. باید از قبل عکس کاربر رو در مودل آپدیت کرده باشید.