رایگان‌های فروشی را نخرید

رایگان‌های فروشی را نخرید

از Shamim Rezaie در
Number of replies: 2
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها

سلام

شاید شما هم به مواردی نظیر عکس زیر برخورد کرده باشید. به‌عنوان کسی که پلاگین تقویم شمسی رو توسعه داده (و البته نه فقط پلاگین، بلکه کل زیرسیستم پشتیبانی از تقویم‌های مختلف در مودل) و همچنین به‌عنوان کسی که مسئول نگهداری از زبان فارسی در مودل هست، لازم می‌دونم که مواردی رو با شما در میون بگذارم.

پلاگین تقویم شمسی از ابتدا کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. نیازی نیست برای دریافت آن هزینه‌ای پرداخت کنید. به‌علاوه، در این پلاگین خطایی وجود ندارد و بر روی سایت‌های بی شماری در حال استفاده است. نسخه‌ای که در لیست پلاگین‌های مودل قرار دارد آخرین نسخهٔ این پلاگین نیست. آخرین نسخهٔ این پلاگین را می‌توانید از صفحهٔ گیت‌هاب من (لینک) دریافت کنید. اگر هم خطایی مشاهده کردید، به‌جای اینکه حیران به دور خود بگردید، کافیست در صفحهٔ گیت‌هاب همان پروژه گزارش دهید تا بررسی و برطرف شود (بدیهی است که گزارش خطا با سوال پرسیدن تفاوت دارد).

ترجمهٔ فارسی مودل نیز به‌رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. بیش از ۹۰ درصد آنچه که اکنون مشاهده می‌کنید حاصل کار من بوده است (بیش از ۱۹ هزار پاراگراف). اگر در جایی نقصی مشاهده می‌کنید یا فکر می‌کنید پیشنهاد بهتری برای برخی از عبارت‌ها دارید، به شما پیشنهاد می‌کنم به نشانی https://lang.moodle.org بروید و در آنجا یک حساب کاربری برای خود بسازید و در ترجمهٔ فارسی مودل مشارکت کنید.

مواردی که به آنها اشاره کرده بودم این‌ها هستند:

تصویر برداشته شده از وب‌سایت که موارد رایگان را می‌فروشد

تعداد امتیازات:  (4)
In reply to Shamim Rezaie

در پاسخ به: رایگان‌های فروشی را نخرید

از مصطفی محمدی در
سلام آقای رضایی ممنون از راهنمایی تون
در گیت هاب آخرین ویرایش شما برای سال 2018 میباشد آیا نیاز به ویرایش جدید و برزروسانی نیست ؟ همون رو نصب کنیم ؟