Оновлення версії TinyMCE

Оновлення версії TinyMCE

by Дмитро Білик -
Number of replies: 4

Яким чином можна оновити версію редактора TinyMCE? На сайті TinyMCE доступна версія 5, а у moodle використовується версія 3. І чи можна нову версію встановити поряд зі старою, щоб у разі необхідності можна було швидко перейти на стару через адмін. панель.

Average of ratings: -
In reply to Дмитро Білик

Оновлення версії TinyMCE

by Alexandre Scherbyna -
На це питання я відповіді не знаю, але порадив би вам спочатку спробувати десь на тестовому сайті встановити версію 5 замість 3. Якщо експеримент пройде вдало, тоді ви нам люб'язно повідомите про його результат і задасте на форумі нове питання - про паралельне використання версій.
In reply to Дмитро Білик

Оновлення версії TinyMCE

by Ufdml Ngo -
TinyMCE належить до ядра Moodle і оновлюється разом із системою. Яку версію Moodle Ви використовуєте?
Без оновлення Moodle можна розглянути можливість розширення функціоналу поточної версії TinyMCE за рахунок додаткових плагінів: https://moodle.org/plugins/browse.php?list=category&id=45
In reply to Ufdml Ngo

Оновлення версії TinyMCE

by Дмитро Білик -
Версія Moodle - 3.9. Власне я хочу, щоб редактор міг нормально працювати зі спойлерами. На панелі такой кнопки немає, а якщо додати тег вручну, то редактор вставляє до і після нього по три тега

при кожному збереженні сторінки. Крім того, інколи тексти редагує людина, яка з html не дружить, і я сподівався, що в новій версії TinyMCE спойлери будуть штатним функціоналом.

In reply to Дмитро Білик

Оновлення версії TinyMCE

by Denis Mykhalovsky -
я когда-то пробовал обновить редактор, не вышло....разные функции и они связаны с ядром мудла....там переписывать код нужно, в 5й версии файликом меньше чем в 3й и тд....много различий

в итоге оставил Атто и добавил в него кучу плагинов необходимых, некторые сам дописывал типа размер текста и интервал