Je mi líto, požadovaný soubor nebyl nalezen ...

Je mi líto, požadovaný soubor nebyl nalezen ...

autor Jan Krucky -
Počet odpovědí: 4

Dobrá den.

Pokusil jsem se odinstalovat modul Omezení dostupnosti / Omezení podle data

Modul se odinstaloval, i když u něj okamžitě naskočila hláška "Bude nainstalován"

Po refreshi ale celý Moodle spadne s hláškou Je mi líto, požadovaný soubor nebyl nalezen. 

Debugingem jsem se dostal až k funkci $output->upgrade_environment_page($release, $envstatus, $environmentresults);

Můžete mi prosím pomoci? Jaký asi soubor najednou chybí. Je možné nějak dohledat podrobnější chybovou hlášku? V db v tabulkách s logy jsem nic nenašel.

Moc děkuji za záchranu úsměv 

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Jan Krucky

Re: Je mi líto, požadovaný soubor nebyl nalezen ...

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Máte přístup k souborům s instalací? Pokud ano, jak? FTP? Shell? Kdy a při čem to hlásí "požadovaný soubor nebyl nalezen" a co je v té chvíli v adresním řádku prohlížeče?

V odpovědi na David Mudrák

Re: Je mi líto, požadovaný soubor nebyl nalezen ...

autor Jan Krucky -
Dobrý den.
Stalo se to na localhostu - na vývojovém prostředí. To znamená mám to plně pod kontrolou. Spadne to pouze pokud se loguji jako admin, tzn. myslím, že to chce nějak upgradovat ten modul, ale nemůže.
Pokud se loguji s jinou rolí, vše běží, jak má.
V odpovědi na Jan Krucky

Re: Je mi líto, požadovaný soubor nebyl nalezen ...

autor Jan Krucky -
V adresním řádku je /admin/index.php

Moc děkuji.
V odpovědi na Jan Krucky

Re: Je mi líto, požadovaný soubor nebyl nalezen ...

autor Jan Krucky -
A jestli můžu poddotaz.
Nenašel jsem, jaká práva je třeba zakázat, aby se zneaktivnily možnosti Omezení přístupu.
Obecně vždy strávím dost času, než najdu potřebná práva k jednotlivým položkám v systému. Neporadí někdo? Nenarazil někdo na nějakou přehlednou mapu, které práva ovlivňují co? Typicky - kopírování kurzů nemá právo copy_course, ale skládá se z několika práv (záloha atd.). Rozumím tomu, ale dohledat to byla docela práce úsměv
Moc děkuji a přeji pěkný den.