Vrátit fórum OZNÁMENÍ

Vrátit fórum OZNÁMENÍ

autor Václav Revenda -
Počet odpovědí: 3

Dobrý den,

jedna kolegyně si omylem smazala fórum "oznámení" v úvodní sekci kurzu. Je možné jej nějak vrátit? Zkoušel jsem vložit nové fórum typu oznámení, ale to není vůbec v nabídce.

Děkuji za odpověď.

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Václav Revenda

Re: Vrátit fórum OZNÁMENÍ

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Skoro jste si odpověděl sám, je to fórum s nastavením tak, že vnucuje odebírání a příspěvky smí zadat jen učitel.

Další možností je obnova z koše kurzu.  Podmínkou je samozřejmě nastavení administrátorem.

Zdraví Bohuš Havel

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Vrátit fórum OZNÁMENÍ

autor Václav Revenda -
Koš jsem v kurzu nenašel. Vůbec to vlevo v menu nevidím. A šlo mi o typ fora. Protože standardně je typ fóra "oznámení". Ale to jsem taky nikde nenašel.
V odpovědi na Václav Revenda

Re: Vrátit fórum OZNÁMENÍ

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Já mám za to, že pokud je v nastavení kurzu nastaveno "Kolik oznámení zobrazovat" na nenulovou hodnotu, Moodle automaticky vytvoří příslušné fórum při zapnutí režimu úprav v kurzu. A pokud je odstraněno, je znovu vytvořeno (pamatuju si to od té doby, co jsem naopak takové fórum nechtěl a Moodle mi jej pořád vytvářel).