Problém s upgradem z verze 3.3.2+ na 3.6.9/3.5.14

Re: Problém s upgradem z verze 3.3.2+ na 3.6.9/3.5.14

autor Šimon Zajíček -
Počet odpovědí: 2

Zdravím, asi by pomohlo printscreen kde se to podelalo. Kazdopadne by se to urcite nemelo znovu instalovat pres toho pruvodce, kde nastavujete db atd. Jen pro jistotu hodil jste moodle do rezimu udrzby, nez jste tam nakopiroval ty nove soubory + stary config?

V odpovědi na Šimon Zajíček

Re: Problém s upgradem z verze 3.3.2+ na 3.6.9/3.5.14

autor Jan Bydžovský -
Dobré ráno,
díky za reakci. Jak jsem psal výše - jakmile Moodle najde config.php, prohlížeč vyhodí univerzální chybu "error 500" poté, co se pokusí otevřít (podle toho, co vidím v řádku) moodle/admin/index.php. Ano, Moodle byl v režimu údržby.
Upgrade jsem začínal s nahraným config.php, jak se má, ale to, že jsem jej smazal a pak instalace jde spustit, pokud tento soubor nenajde, alespoň indikuje chybu někde dále než na úplném začátku.
Honza

P.S.: pro úplnost - nový Moodle jsem samozřejmě nekopíroval přes starý. Novou instalaci jsem rozbalil do "moodle369", původní adresář "moodle" přejmenoval na "moodle.bak" a novou instalaci přejmenoval na "moodle"... Stará instalace, pokud vrátím na původní místo (přejmenuji na "moodle"), běží v pořádku.
V odpovědi na Jan Bydžovský

Re: Problém s upgradem z verze 3.3.2+ na 3.6.9/3.5.14

autor Šimon Zajíček -

Tak bych taky hledal přímo na serveru v právech.  Takže bohužel provider. Abyste měl jistotu zkuste si to nakopírovat do nějakýho lokálního apache. (asi nejlépe XAMPP, pokud používáte windows) a nahrát si tam i tu DB. Pokud to rozjedete tam, tak to určitě bude něco přímo na serveru.