Окремий приват чат для кожного курсу

Окремий приват чат для кожного курсу

Sasha Bogachyk -
Кількість відповідей: 11

Доброго дня!

На усіх курсах один викладач який надає допуск до наступної теми кожному учню окремо. Технічно це виглядає так: учень пише що пройшов тему у приват викладачу і той надає доступ. Чи є можливість на кожному курсі мати окремий приват для того, щоб запобігти плутанині хто з якого курсу? Групові чати створено, але результат тесту для допуску потрібно щоб бачив тільки викладач. Можливо є якісь інші рішення? Буду вдячний за відповідь.

У відповідь на Sasha Bogachyk

Окремий приват чат для кожного курсу

Alexandre Scherbyna -

А може краще якось автоматизувати роботу викладача, який "надає допуск до наступної теми кожному учню окремо"? Тим більше у всіх курсах! Може є якісь об'єктивні критерії (оцінки тощо), при виконанні яких студенту надається доступ?

Якщо це суто суб'єктивне рішення цього викладача, то краще студенту писати йому не в приватний чат, а в елемент курсу Завдання. Якщо викладач згоден, то він відмічає це завдання як виконане, що відкриває студенту доступ до наступної теми. Те, що студент напише у Завданні, ніхто, крім викладача, не побачить.

У відповідь на Alexandre Scherbyna

Окремий приват чат для кожного курсу

Sasha Bogachyk -

Дякую Олександр!

Про елемент курсу "завдання" я не подумав, треба спробувати. Ще буду вдячний за підказку по автоматизації, зараз у журналі оцінювання додані елементи "Тема 1", "Тема 2" і т.д. критерій обмеження до кожної теми крім першої - оцінка, 1 бал, точніше процент який відповідає цьому балу. Коли викладач ставить учню за тему 1 бал він отримує доступ до наступної. Згідний, це могло б бути більш автоматизованим, але поки додумався тільки до цього. Що ж спробую елемент завдання.

У відповідь на Sasha Bogachyk

Окремий приват чат для кожного курсу

Alexandre Scherbyna -
"Тема 1", "Тема 2" і т.д. це що? Елементи оцінювання, присутні лише в журналі оцінок? Якщо так, то, звісно, замість них треба використовувати елемент курсу Завдання, навіть якщо через них студент нічого не надсилає викладачу на перевірку. Зате в елементі курсу Завдання можна прописати критерії завершення і обмеження на доступ до цих завдань.
У відповідь на Alexandre Scherbyna

Окремий приват чат для кожного курсу

Sasha Bogachyk -
Так це елементи оцінювання присутні тільки в журналі. Завдання було обмежити доступ до наступної теми, щоб викладач міг приймати рішення щодо проходження далі, проблема у тому що ми використовуємо тести на гугл-диску а не на мудлі на те є свої причини, звісно якби був присутній елемент "тест" можна було б зробити через нього, а так студент пише учителю в приват свій результат тестування а той вже ставить оцінку в 1 бал у журналі вручну що дає можливість студенту отримати доступ до наступної теми. Я розумію що це трохи заплутано але іншого рішення поки не було знайдено. Це виправдовує себе коли у тебе на курсі невелика кількість тем та студентів, але якщо курс об'ємний та велика кількість студентів тоді це складно та можна заплутатись.

Спробував зробити так як ви порадили. До кожного уроку створив елемент Завдання, назвав його "Доступ до урок 2,3,4 і т.д" та налаштував завдання написати кількість балів та у яких тестах були помилки, оцінив відповідь в один бал, прописав обмеження до секції теми і отримав результат навіть кращий чим було до того, не треба прописувати все вручну. Тож дякую за пораду!
У відповідь на Sasha Bogachyk

Окремий приват чат для кожного курсу

Alexandre Scherbyna -
Нема за що.
Думаю, краще було б перенести тести в Moodle. Він має багато форматів для імпорту тестових питань. Думаю, перетворити в один із цих форматів питання, експортовані з гугл, не буде надто складною задачею.
У відповідь на Alexandre Scherbyna

Окремий приват чат для кожного курсу

Sasha Bogachyk -
Так згодний, я пробував але вони не зовсім добре виглядають у смартфоні, а наші студенти активно використовують саме їх і для них це не зручно. Дякую за підказки.
У відповідь на Sasha Bogachyk

Окремий приват чат для кожного курсу

Alexandre Scherbyna -

На смартфоні тести Гугл виглядають краще за тести Moodle!? Це для мене новина, бо Moodle має теми оформлення для смартфонів та мобільний застосунок, який дає змогу виконувати тести навіть офлайн... Було б цікаво подивитися і порівняти. Буду вдячний, якщо матимете змогу надати посилання для перегляду або показати скріншоти.

У відповідь на Alexandre Scherbyna

Окремий приват чат для кожного курсу

Sasha Bogachyk -

Вчора зробив пару тестів, мушу погодитися, в мудлі вони виглядають також непогано. Тут інше, на мудл ми перейшли тільки влітку, тому усі тести на гуглі, їх багато. Спосіб конвертування з гугла я не знаю, часу перенабирати уже дуже мало, і ще одна, часом нам потрібні тести на ресурсі не пов'язаному з мудлом, щоб просто дати посилання і все.  Є правда ще одне, усі тести є набрані у ворді, але тут ще одна проблема - формули, не вдається вставляти коректно, тому використовуємо скріни, як картинку. От такі справи. Якщо ще щось підкажете буду вдячний.

Вкладення Screenshot_20200728-105727_Moodle.jpg
Вкладення Screenshot_20200728-105850_Samsung Internet.jpg
У відповідь на Sasha Bogachyk

Окремий приват чат для кожного курсу

Alexandre Scherbyna -

Не зовсім розумію чому виникає потреба в проведенні тестів саме поза Moodle ? Щоб результати тестування, не дай Бог, не потрапили в журнал оцінок Moodle ? усміхаюсь

Є зовнішні програмні засоби, які дають змогу створювати тестові питання для Moodle швидше, ніж це робиться засобами самого Moodle. Їх огляд і вибір найбільш підходящої наведено в цій статті.

Надішліть мені зразок файла Word, який ви використовували для імпорту тестових питань у Гугл. Бажано з графікою, складними математичними формулами. Я подивлюся, наскільки складно буде підготувати його для імпорту в Moodle.

Ще подивіться, чи є в Гугл можливість експорту тестових питань у будь-якому форматі. Якщо є, надішліть експортований файл теж.

У відповідь на Alexandre Scherbyna

Окремий приват чат для кожного курсу

Sasha Bogachyk -
Доброго дня! Ні секретів тут немає, у нас є учні які не є учасниками курсів але втім приймають активну участь у роботі профілю на Інстаграм, там є велика частина інформації, тому ці тести часто використовуються для них.

Ще раз дякую за допомогу! Напишіть будь ласка куди я можу надіслати Вам файли?