Zdvojení veškerého obsahu v kurzu

Re: Zdvojení veškerého obsahu v kurzu

autor Bohumil Havel -
Počet odpovědí: 3
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Tož to bych projel žurnály

Zdraví Bohuš Havel

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Zdvojení veškerého obsahu v kurzu

autor Jiří Procházka -

Tak se to stalo znovu, kupodivu stejné kolegyni. V logu nic zajímavého v něm nevidím. Mám zálohu celé DB, ale ne toho kurzu samostatně. Rozhodně tam nevidím něco jako že si sama zduplikovala celý obsah. Celý kurs je nepoužitelný, elemnty jsou vykresleny přes sebe, vypadá to na nějakou chybu JS.

Co může být tohle?

8.01.2021 01:52 Jitka Ferencová - Kurz: Český jazyk a literatura 4 Koš Položka vytvořena Položka vytvořena s ID 247.

V odpovědi na Jiří Procházka

Re: Zdvojení veškerého obsahu v kurzu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Celý kurs je nepoužitelný, elementy jsou vykresleny přes sebe, vypadá to na nějakou chybu JS.

překvapení máte snímek obrazovky? To je divné.

V odpovědi na David Mudrák

Re: Zdvojení veškerého obsahu v kurzu

autor Jiří Procházka -

Tak jsem to ještě v noci vyřešil. V logu bylo vidět, že učitelka upravila nějakou stránku. Zkopírovala svůj vlastní text z jiného kurzu na Moodle, bohužel formátování obsahovalo i nějaký html tag, který kompletně rozbil celou stránku kurzu. Stačilo najít ten příspěvek a vymazat formátování. Chtělo by to nějakou čistící funkci pro editor. Napsal jsem všem učitelům doporučení vkládat obsah bez formátování a zmínil jsem i tu ikonku pro odstranění formátu v editoru.

Myslím, že minule se jí stalo to samé, horší je vždycky ta snaha to opravit, která spočívá v náhodném mazání čehokoliv a možná nakonec i v té obnově kursu do sebe sama. Díky kolegyni jsem zjistil, že Moodle má koš, to je skvělé úsměv