Test (Quiz) - metoda nawigacji - sekwencyjna

Test (Quiz) - metoda nawigacji - sekwencyjna

Napisane przez: Robert Narewski ()
Liczba odpowiedzi: 2

Mam pytanie odnoście metody sekwencyjnej przechodzenia przez test. Czy jest możliwość zablokowania przejścia do kolejnego pytania, jeżeli nie została zaznaczona odpowiedź? Standardowo można przeklikać taki test bez wprowadzania żadnej odpowiedzi. Chciałbym żeby pojawił się jakiś komunikat że nie udzielono odpowiedzi. Zdarzyło mi się kilkukrotnie że studenci kliknęli kilkukrotnie i przeszli kilka pytań bez udzielenia odpowiedzi no i były reklamacje uśmiech

Można oczywiście się cofnąć do poprzedniego pytania korzystając z nawigacji przeglądarki i zaznaczyć poprzednie pytanie, jeżeli nie było zaznaczone, ale takiej informacji chyba nigdzie nie ma i działa to tylko chyba do poprzedniego pytania

W odpowiedzi na Robert Narewski

Odp: Test (Quiz) - metoda nawigacji - sekwencyjna

Napisane przez: boruh compl ()

Przecież przy zakończeniu podejścia moodle domyślnie wyświetla zestawienie pytań i  info czy udzielono odpowiedzi . Vel czy pytanie zostało zakończone. 

Przynajmnie u mnie tak się zachowuje uśmiech 

W odpowiedzi na boruh compl

Odp: Test (Quiz) - metoda nawigacji - sekwencyjna

Napisane przez: Robert Narewski ()
No a ja widzę tylko punkty uśmiech Nie widzę zestawienia pytań (student tego nie widzi. Opcje przeglądu jedynie: Punkty) No i na koniec nie można przecież uzupełnić "pustych" odpowiedzi...?