گزارش گیری گروهی

گزارش گیری گروهی

از abraham linkoln در
Number of replies: 7

سلام 

از چه طریقی میتونم گزارش گیری گروهی انجام بدم 

من 3 گروه دارم و میخوام log هر گروه رو جداگانه داشته باشم.

تعداد امتیازات:  -
In reply to abraham linkoln

در پاسخ به: گزارش گیری گروهی

از Moien Abadi در
روز شما بخیر
مفهوم لاگ با مفهوم گزارش در مودل متفاوت است.
لاگ‌ها به ازای هر کاربر و هر action او ثبت میشود که در همه درس ها موجود است. (قسمت مدیریت درس > گزارش > logها)
در مودل گزارش های استانداردی است که برای کاربران یا فعالیت ها تعریف شده است و نه برای گروه ها
لذا باید دقیق تر بفرمایید که:
برای گزارش گیری از گروه، مقصودتان چه گزارشی است؟ میخواهید چه داده ایی را مشاهده کنید؟ یا به عبارتی در یک گزارش از گروه (که مد نظر شماست) میخواهید چه مواردی نمایش داده شود؟
In reply to Moien Abadi

از abraham linkoln در
سلام وقت بخیر
منظور من همان report بود که میخام بگیرم.
گروه ها هم همان هم دوره ای ها هستند.
و هر بار که میخام گزارش بگیرم پیغام خطا تحویل میگیرم

از Moien Abadi در
روز شما بخیر
تصویر از گزارشی که میخواهید بگیرید و مسیر که برای گزارش گیری در مودل وارد آن می شوید را هم بفرمایی
و همچنینخطایی که تحویل میگیرید را ارسال کنید تا راحتر بتوان به مشکل شما پاسخ داد.

یادداشت:
وقتی کلی می فرمایید «میخام گزارش بگیرم پیغام خطا تحویل میگیرم»
جواب مطمئنی نمی توانید دریافت کنید و کاربران هم نمی توانند به سادگی در حل مشکل شما مشارکت کنند.

از زهرا سهرابی در
میشه لطفا به من بگین چجوری گزارش گیری رو انجام میدین ؟
باید پلاگین نصب کرد یا برم تو قسمت گزارش گیری ،از اون قسمت باید انجام بدم ؟
ک شامل یک فایل بصورت زیپ میشه این اطلاعات
In reply to زهرا سهرابی

از Hooman Kiani در
سلام
لطفا بفرمایید چه گزارشی مدنظر شما است؟
گزارش هایی در خود مودل در قسمت مدیریت سایت-گزارش ها وجود دارد. همچنین گزارش هایی نیز که مربوط به گزارش های درس است، که آنها را نیز می توان با وارد شدن به درس مورد نظر، در قسمت مدیریت درس، گزارش ها مشاهده کنید.
In reply to Hooman Kiani

پلاگین نویسی از نوع ریپورت

از زهرا سهرابی در

سلام 

خیلی ممنون از راهنمایی شما 

مطالب بالا رو متوجه شدم ،میشه راهنماییم کنین ک چطور میتونم یک پلاگین از نوع ریپورت بنویسم ک گزارش افرادی ک در کلاس آنلاین هستند رو به من برگردونه ؟

بعد اینکه برای یوزر هایی ک در مودل من ثبت نام کردن من جدولش رو در پایگاه پیدا نمیکنم ، 

باید جدولی تحت عنوان users وجود داشته باشه ولی متاسفانه من پیداش نمیکنم ،میشه لطفا این رو هم راهنماییم کنین 

In reply to زهرا سهرابی

در پاسخ به: پلاگین نویسی از نوع ریپورت

از Hooman Kiani در
برای گزارش گیری از شرکت کنندگان در کلاس آنلاین، ابتدا شما باید متوجه بشید که از چه ماژولی برای کلاس آنلاین استفاده می شود (ادوبی- بیگ بلو باتن و ...). سپس سرویس های آن ماژول را بررسی کنید که آیا تابعی دارد که لیست شرکت کنندگان را در خروجی بدهد؟ سپس می توانید با ساختن یک صفحه php در پلاگین همان ماژول در مودل یا نوشتن یک پلاگین از نوع report ، گزارش مورد نظر را تهیه کنید.
برای جدول کاربران نیز در مودل جدولی به نام user وجود دارد. شما از چه طریقی دنبال این جدول گشتید؟ برای مشاهده دیتابیس مودل تان می توانید پلاگین moodle adminer را نصب نمایید.