Sdílení banky úloh

Sdílení banky úloh

autor Václav Revenda -
Počet odpovědí: 6

Dobrý den,

rád bych vytvořil kategorii úloh v základním systému, kde lze přidávat další sdílené kategorie tak, aby byly dostupné i ostatním učitelům. Jako admin vidím možnost vytvořit kategorii v "základním systému", ale když se pak přehlásím do role "učitel", vidím jen úlohy a kategorie svých kurzů. Můžete mi prosím někdo poradit, jak na to? 

Našel jsem, že uživatelům mám přidat roli "Uživatel sdílených úloh", ale ať se dívám, jak se dívám, nikde tuto možnost nevidím - jiné role přidat není problém.

Děkuji za odpovědi.

V. Revenda

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Václav Revenda

Re: Sdílení banky úloh

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Já bych to viděl jako roli pro kategorii, ne pro všechny učitele. Budou používat všechny úlohy, ale editovat jen své!



Export v příloze.

Zdraví Bohuš Havel

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Sdílení banky úloh

autor Václav Revenda -
Děkuji. Roli jsem pridal, ale jak pak přidám tuto roli konkrétnímu učiteli, aby to bylo platné pro všechny kurzy?
V odpovědi na Václav Revenda

Re: Sdílení banky úloh

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Jo, zapomněl jsem připomenout, že to je role v kategorii, tedy jen tam kam mohou. Podle předmětů je možné dělat oddělené kategorie a tam sdílet. Není to systémová role. Zaškrtnutím to lze dodefinovat!

Zdraví Bohuš Havel

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Sdílení banky úloh

autor Lukáš B. -
Dobrý den,
mám stejný problém, ale bohužel se mi to nepodařilo zprovoznit.
Můžete mi prosím napsat detailně, jak to mám udělat? V moodle jsem ještě začátečník.
Děkuji