ثبت نام توسط خود دانش‌آموز در درس

ثبت نام توسط خود دانش‌آموز در درس

از smh zoghi در
Number of replies: 3

سلام دوستان مودلی لبخند

چگونه می تواند درسی تعریف کرد و تنظیمات را جوری ست کنیم که خود دانش آموز اگر تمایل داشت روی آن درس کلیک کند و عضو آن شود؟

به عنوان ادمین اصلی سایت وارد قسمت کاربران آن درس شدم و در قسمت روش های ثبت نام > ثبت نام خود (شاگرد) را انتخاب کردم و به بالاترین اولویت آوردم (البته ابتدا شخص دیگری را به عنوان استاد به صورت دستی اضافه کردم) ولی نکته اینجاست که وقتی با اکانت دانش‌آموزی جهت آزمایش وارد شدم ابتدا اینکه عنوان آن درس را باید کجا پیدا کنیم؟ 

بعد از کلی چرخیدن پیدا کردم!  (البته ایده آل اینه در تب درس‌های آینده قرار بگیرید) و هر شخصی تمایل به انتخاب آن درس داشت روی آن کلیک کند.

با چنین پیامی مواجه شدم:

حالا برای حل این موضوع باید چه کنم؟

تعداد امتیازات:  -
In reply to smh zoghi

در پاسخ به: ثبت نام توسط خود دانش‌آموز در درس

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها

سلام

لطفا به قسمت روش‌های ثبت‌نام در درس برید و اون آیتم از نوع «ثبت‌نام خود» که دارید رو بررسی کنید که اولا فعال باشه. دوما وارد تنظیماتش بشید و چک کنید که اجازه ثبت نام جدید توش داده شده باشه و همینطور تاریخ‌هاش جوری ست نشده باشه که اجازه ثبت‌نام رو از شاگردان بگیره.

In reply to Shamim Rezaie

از smh zoghi در
بزرگوار بسیار از راهنمایی تون ممنونم، نکته ای که حضرتعالی فرمودین گره گشا بود.
ولی هنوز یک ابهامی برای این موضوع دارم که درسی که قرار است دانش آموز خودش در آن ثبت نام شود (عنوانش) را زمانی که login می کند کجا برایش قابل رویت است؟
باید مسیری راحت و گویا باشد که فرد خیلی در سیستم سر در گم نشود! اگر برای این موضوع هم راه حلی هست ممنون شما و بقیه دوستان می‌شوم.

از Hooman Kiani در
سلام
کاربر می تواند در صفحه اصلی سایت درس ها را ببیند. برای این کار شما می توانید در قسمت مدیریت سایت -> تنظیمات صفحه اول ، در قسمت "بخش‌های صفحهٔ اول پس از ورود به سایت" یکی ز سلکتور ها رو روی درس های ثبت نام شده یا لیست درس ها قرار دهید تا در صفحه اصلی لیست درس های ثبت نام شده کاربر لاگین شده یا لیست تمام درس ها برای کاربر لاگین شده نمایش داده شود