تغییر تقویم به شمسی

در پاسخ به: تغییر تقویم به شمسی

از Moien Abadi در
Number of replies: 1
1. اگر مثلا بلوک تقویم در صفحه اول سایت قرار داده اید،‌ کاربر «وارد نشده» هم می تواند تقویم را فارسی ببنید.
مگر اینکه تقویم را در جایی قرار داده باشید که منطقا کاربران تا وارد نشوند نتوانند آن را ملاحظه کنند.

2. برای تغییر ترجیحات کاربر مهمان باید مستقیم در دیتابیس تغییر ایجاد کنید (که توصیه نمیشود). کاربر مهمان یک کاربر از پیش ساخته شده با مشخصات و تنظیمات ثابت است.
In reply to Moien Abadi

در پاسخ به: تغییر تقویم به شمسی

از reza Soufizadeh در

با سلام.

من ورژن 2.6 رو نصب کرده ام و تقویم فارسی را نیز از طریق Plug in موودل از سایت GitHub دانلود و نصب کرده ام هیچ Error وجود ندارد. و همچننی در قسمت Appearance نیز نوع تقئیم رو hijri انتخاب کرده ام. ولی متاسفانه نه تنها تقومی ها فارسی نشده! بلکه صفحه اصلی با حالت Can not page displaed مواجه می شود. من مجبور میشوم از طرق Url وارد لینک admin/settings.php?section=calendar بشوم و دوباره نوع تقویم رو به حالت پی فرض یعنی Gregorian تبدیل کنم تا صفحه دیفالت برای من باز شود.

مورد بعدی اینکه من در صفحه https://tracker.moodle.org/browse/MDL-18375 خوندم که یه patch باید نصب بشود. متوجه نشدم چطوری باید این Patch نصب بشه. کجا باید فرار بدهیم. آیا فقط یه SQL رو اجرا کنیم کافیه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید