czy warto kupić ActivePresenter 7

Odp: czy warto kupić ActivePresenter 7

Napisane przez: Agnieszka Herczak-Ciara ()
Liczba odpowiedzi: 0

Zależy, co tak na prawdę chcemy tworzyć przy jego użyciu. Ja jestem pod wrażeniem możliwości Active Presentera, używam wersji AP7edu do tworzenia interaktywnych materiałów, które dalece wykraczają poza możliwości Moodle...
Ale najpierw była analiza potrzeb - a potrzebna była możliwość tworzenia komiksowych scenek z możliwością wyboru właściwych dialogów, możliwość limitowania czasu udzielania odpowiedzi w danych scenach (a nie tylko w całym szkoleniu), uzależnianie wyświetlania kolejnych wariantów scen od zdobyczy punktowych uczestnika (także losowość scen), szybkie budowanie animowanych obiektów, programowanie własnych funkcji przy użyciu JavaScript do kolejnych scen itd. ...   AP ma możliwość wyeksportowania danego zasobu do scorma, a także stworzenia komunikacji LTI... 
AP7 można przetestować zupełnie za darmo - używając wersji demo. Demo ma dostępne wszystkie funkcje łącznie z eksportem zasobu, tyle że zasób wyjściowy jest opatrzony logo AP.
Podsumowując wg mnie to dobre oprogramowanie do szybkiego budowania wysoce interaktywnych zasobów, których kształt ograniczony jest wyłącznie wyobraźnią twórcy ;)