راست به چپ کردن پوسته adaptable

راست به چپ کردن پوسته adaptable

از mina m در
Number of replies: 4
با سلام

من تم adaptable رو نصب کردم ولی راست به چپ نمیشه لطفا راهنمایی کنید. بی صبرانه منتظر راهنمایی های شما هستم.

تعداد امتیازات:  -
In reply to mina m

در پاسخ به: راست به چپ کردن پوسته adaptable

از Moien Abadi در

سلام

شما خیلی کلی مشکل تان را طرح کرده اید، سوالی که پیش می آید این است که چی راست به چپ نمیشه؟

البته اخیرا دیدم در پست دیگری که اینجا ارسال کردید، اشاره کردید: «....چرا در تم adaptable در frontpage  بخش اطلاعیه راست به چپ نمیشه و چطور میتونم تغییرش بدم....» 

• مقصود شما از «بخش اطلاعیه» همان بلوک اخبار صفحه اول است؟
  • پیشنهاد میکنم تصویری از آنچه رخ داده است و آنچه میخواهید باشد ارسال کنید تا مقصود شما و مسئله ای که با آن مواجه شده اید واضح تر باشد.   اینطور علاقمندان به پاسخ دهی بهتر میتوانند مشکل شما را تشخیص دهند. 

اصولا باید ببنید قالب های گرافیکی که برای مودل نصب میکنید مسئله RTL را هم در نظر گرفته اند یا نه. اگر پاسخ خیر باشد، باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید تا قالب را برای شما تنظیم و کاستومایز کند.
In reply to Moien Abadi

از mina m در

بله شما درست فرمودید منظور من همان بخش اخبار در صفحه اول است .مقصود شماز از شخص متخصص دقیقا چیست؟ این شخص باید چه مهارتی داشته باشد؟

In reply to mina m

از mina m در
در ضمن تا اونجایی که مطالعه داشتم تم  adaptable برای RTL تست نشده است.
In reply to mina m

از Moien Abadi در
سلام

اگر این theme نیاز شما را برطرف نمی کند در این صورت باید به افرادی که متخصص کار با مودل و  themeهای مودل هستند یا شرکت هایی که در این زمینه کار کرده اند مراجعه کنید یا اینکه خودتان دانش و مهارت مربوط به مسائل  CSS و HTML  و کد نویسی را بکار ببرید و از راهنماهای مودل در این زمینه استفاده کنید:  https://docs.moodle.org/dev/Themes  و یا در گوگل جستجو کنید.

یادداشت:  در این تالارها مطابق قوانین moodle  تبلیغ و معرفی خدمات تخصصی چه به صورت مستقیم یا غیر مستقیم ممنوع است.