وصل نشدن ادوبی کانکت به مودل و نبودن آموزش درست

در پاسخ به: وصل نشدن ادوبی کانکت به مودل و نبودن آموزش درست

از Milad Sn در
Number of replies: 2

خیلی ممنون از پاسخ شما

طبق راهنما

کامنت 

<filter-mapping>

<filter-name>HeaderAuthenticationFilter</filter-name>

<url-pattern>/*</url-pattern>

</filter-mapping>

رو برداشتم

(فایل  web.xml ضمیمه کردم)

لینک 

https://helpx.adobe.com/au/adobe-connect/installconfigure/configuring-single-sign-on-sso.html

رو نگاه کردم تا خط

HTTP_AUTH_HEADER=header_field_name

پیش رفتم

و ذخیره و ری استارت  کردم

به محض اجرا 

This 192.168.231.128 page can’t be found

میده 

اتفاقا یک نفر داخل مودل چنین مشکل مشابهی داشته و توصیه شده بود از  سایت ادوبی بپرسه

موقع سرچم سوالشو دیدم 

الان یک ساله کسی جوابشو نداده داخل سایت ادوبی.........

این سوال رو ازچند انجمن پرسیدم 

انجمن لیون کامپیوتر و چند انجمن اموزش برنامه نویسی و یک  سایت ایرانی که مطلب در مورد ادوبی گذاشته بود 

کامنت گذاشتم اما کسی جواب نداد

نسخه ادوبی من 9.8 هست یک نفر نوشته بود روی 9.0 این فایل رو ادیت کرده درست شده .

من هم دانلودش کردم اما برای من اصلا ادوبی 9.0 بدون تغییرات  هم استارت نمیشه و خطای این صفحه وجود ندارد میده

اگه کسی که تجربه این کارو داشته باشه و یک راهنمایی کوچیک ، یک عکس یا هر مورد ی رو بگه  به درد تمام کسانی که این مشکل رو دارند میخوره

مثلا بگه  از کدوم نسخه استفاده کرده یا یک حافظه پنهان داره باید پاک بشه یا مثلا روی سرور افلاین نمیشه  شاید سرور مجازی و دامنه بخواد فایل  web.xml درست برای همون نسخه ای که استفاده کرده چی بوده شاید علت  اجرا نشدن 9.0 فایل های نسخه قبلیه که باقی مونده و..........

(من خودم روی ویندوز سرور با شبیه ساز استفاده میکنم و به محض درست شدن سرور انلاین تهیه میکنم)

این موضوع رو اگه حلش می کردم قطعا یک پست در موردش میذاشتم تا  مشکل همه حل بشه

In reply to Milad Sn

از mohammad t در

با سلام

اگر تا الان مشکلتان حل نشده باید بگم من هم مشکل شما را داشتم و این برمیگرده به ارتباطات و دسترسی های سرور مودل به ادوب کانکت.

پورت 80 یا 443 که به ادوب وصل میشه باید از داخل به بیرون باز باشه و کامل سرور ادوب رو ببینه. مثلا رکورد etc host رو حتما ست کنید روی مودل.

اکانت جیمیل ------------ بنده اگه سوال دیگه ای داشتید.

(توسط Shamim Rezaie ویرایش شد - زمان اصلی طرح مطلب شنبه، 29 اوت 2020، 1:00 بوده است)

In reply to mohammad t

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها
خوشحال می‌شیم که از تجربیات شما در همین فروم‌ها استفاده کنیم. لطفا بحث رو به سمت بیرون از تالار هدایت نکنید.