Створюю відеоуроки по MOODLE

Створюю відеоуроки по MOODLE

Віктор Шупер -
Кількість відповідей: 4

Шановні колеги.

Працюю в педагогічному коледжі і на додатковій кваліфікації додумався студентам подавати "Створення дистанційних курсів". 

На даний момент бачу потребу у створені відповідних відеоуроків. І вирішив попросити Вашої підтримки.

Прошу Вас переглянути та описати відгуки чи/та зауваження. Можливо деякий урок буде потреба переписати. Заздалегідь вдячний за розуміння.

Список відтворення тут

До речі не знаю як залишити лише посилання, автоматично відео вставляється усміхаюсь

Середня оцінка:Корисно (2)
У відповідь на Віктор Шупер

Створюю відеоуроки по MOODLE

Alexandre Scherbyna -

Вітаю, Вікторе!

Ідея, звісно, хороша. І вашим студентам і взагалі українським користувачам Moodle такі відеоуроки були б дуже корисні.

Як відомо, перевага відео у більшій наочності, а недолік у тому, що знайти потрібний матеріал у відео набагато важче, ніж у тексті. Тому відеоуроки мають бути нетривалими за часом і кожен присвячений виключно одному дуже конкретному питанню, бажано присутньому в його назві. 

Ваш відеоурок триває аж 11,5 хвилин і в ньому спочатку розповідається про те, як зареєструватися на сайті Moodle, потім як працювати з якимось курсом, як виконувати якісь завдання, далі зовсім несподівано виникає інформація про Диск Google тощо. Можливо, саме вашим студентам така структура відеоуроку зараз і потрібна, а от іншим користувачам навряд чи. Подумайте про те, що згодом і перед вами можуть постати інші завдання. Тоді ви частину відеоуроків могли б використати повторно, а частину переписати чи дописати.

Отже, я би рекомендував робити коротші відеоуроки, кожний з яких відповідає тільки на одне дуже конкретне питання, наприклад: 

  • як зареєструватися на сайті Moodle, 
  • як виконати завдання,
  • як відправити завдання на перевірку,
  • як створити документ Google тощо.

Щодо вашого питання, то на цьому сайті включено мультимедійний фільтр, який автоматично заміняє відеоплеєром будь-яке гіперпосилання на youtube та інші подібні ресурси.

У відповідь на Alexandre Scherbyna

Створюю відеоуроки по MOODLE

Віктор Шупер -

Вступний урок розробляв для своїх користувачів відповідного курсу. 

Але по суті Ви праві. Спробую розбивати на окремі теми.

У відповідь на Віктор Шупер

Створюю відеоуроки по MOODLE

Maks Mokriev -
Чудова ідея. Гарні відео буду рекомендувати і своїм колегам.

Відео автоматично вставляється, якщо Ви створюєте реальне посилання на відео. Натомість, вставте посилання просто як текст, Moodle з нього просто зробить активне посилання без вставки відео.
У відповідь на Maks Mokriev

Створюю відеоуроки по MOODLE

Alexandre Scherbyna -

І як можливий розвиток цієї ідеї. Я вважаю, що було б добре в пакет української локалізації Moodle вставити посилання на такі відеоуроки. Наприклад, користувач, додаючи в свій курс якусь діяльність (завдання, тест тощо), має змогу відкрити довідку щодо цього виду діяльності. Зараз в ній надається тільки текстова інформація, а можна було б додати і посилання на ваш відеоурок про те, як все це робиться. Уявіть, скільком людям це могло б допомогти. круто