Kłopoty z ponowną edycją kursu

Kłopoty z ponowną edycją kursu

Napisane przez: A. Piotrowska ()
Liczba odpowiedzi: 3

dzień dobry.

proszę o pomoc w następującej sprawie: założono mi przez administratora konto na platformie jako prowadzący kurs : mogłam utworzyć nowy kurs ze wszystkimi uprawnieniami do edycji, zapisywania uczestników itd. Mam już zrobiony cały kurs. Zaczęłam przyglądać się zapisywaniu uczestników w opcji metoda zapisu i przez nieuwagę najprawdopodobniej zmieniłam sobie uprawnienia na studenta lub nauczyciela bez możliwości edycji i dałam na pewno zapisz mnie na ten kurs. Problem jest taki,że mogę teraz tylko logować  się jako gość albo tylko opcja: zapisz mnie na ten kurs. Żadnej możliwości edycji tak jak wcześniej. Nie mogę nic dodać , żadnych ćwiczeń , no i dokończyć. Kurs działa dla gości i jest teraz tylko możliwość samodzielnego zapisywania się na kurs. Nic poza tym. Czy jest jakaś możliwość powrotu do tego abym mogła zmienić to i edytować jak wcześniej, czy tylko główny administrator to może teraz zrobić.

W odpowiedzi na A. Piotrowska

Odp: Kłopoty z ponowną edycją kursu

Napisane przez: Marcin Twardowski ()

Czy masz dostęp do opcji zmień role? 

W odpowiedzi na Marcin Twardowski

Odp: Kłopoty z ponowną edycją kursu

Napisane przez: A. Piotrowska ()

No właśnie nie mam, ale to dziwne, bo na przykład na tym samym koncie w moodle mogłam założyć nowy kurs, a do tego co już zrobiłam mogę tylko się zapisać lub zalogować jako gość - są dwa takie.

Brak jakichkolwiek możliwości. Teraz mogę być tylko uczestnikiem tego kursu albo gościem.Nie ma przy nazwie tego kursu takich ikonek : modyfikuj, ukryj . Jest tylko zapisywanie się samodzielne po prawej , a po lewej tam gdzie jest edycja kursów po przejściu na to -żadnych możliwości edycji.