Pokazywanie zawartości na stronie głównej, w zależności od wybranego pola przy rejestracji

Pokazywanie zawartości na stronie głównej, w zależności od wybranego pola przy rejestracji

Napisane przez: Bartek Karpiński ()
Liczba odpowiedzi: 1

Dzień dobry, 

Mam pytanie, jak w tytule tematu. 

Utworzyłem dodatkowe wymagalne pole przy rejestracji i teraz chciałbym, aby taki user widział tylko kategorie/kursy dla danego "rodzaju konta'

np mam do wyboru przy rejestracji:

1.Trąbki

2.Bombki

3.Rombki

I w momencie wyboru np opcji Rombki użytkownik nie ma wstępu/nie widzi kursów przeznaczonych dla Trąbek i Bombek

Próbowałem jakoś kombinować przez rolę/ograniczenia - ale np te można dodawać tylko dla aktywności.. może grupy/kohorty? ale tych funkcjonalności nie poznałem jeszcze za dobrze

Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;)


W odpowiedzi na Bartek Karpiński

Odp: Pokazywanie zawartości na stronie głównej, w zależności od wybranego pola przy rejestracji

Napisane przez: Małgorzata T-a ()
Nie przychodzi mi do głowy żadne rozwiązanie które da się wyklikać bez pomocy programisty


NP:

Kohorty po tym polu, tak aby wszystkie bombki do jednej kohorty wpadały itd (najlepsze byłyby automatyczne kohorty). Synchronizujesz kohorty z kursami i na stronie głównej wyświetlasz tylko przypisane kursy