celkový přehled odevzdání úkolů

celkový přehled odevzdání úkolů

autor Ilja Kraval -
Počet odpovědí: 2

Hezký den všem,

mám dotaz: 
Kurz je rozdělen do 7 kapitol. Každá kapitola má sekci Odevzdání úkolu ve formě souboru jako činnost.

Účastníci nahrávají svoje soubory v této činnosti, poté ohodnotím, pokud není úkol na 100%, tak okomentuji, umístím na web do adresáře a nechávám přepracovat do dalšího souboru. 

Pokud si chci zkontrolovat, které úkoly je třeba vyhodnotit, musím u každého otevřít jeho sekci "Odevzdání úkolu číslo XY" a při nastavení "Požadováno hodnocení" vidím přesně, kolik zbývá ohodnotit, pokud nula, tak neotvírám

Jenže to dělám celkem 7krát pro každou sekci Odevzdání úkolů 1 až 7.

Existuje nějaká možnost uvidět počty "nutno ohodnotit" celkově pro všech 7 úkolů? Stačilo by mi vidět nějak, zda je tam nula, např. nějak takto  v tabulce, anebo jinak uvidět, které odevzdání úkolů potřebuje moje vyhodnocení (tj. nenulový počet): 

odevzdání úkolu č. 1      0
odevzdání úkolu č. 2      0
odevzdání úkolu č. 3      4 
odevzdání úkolu č.  4     2  
atd. 

anebo nějak podobně.

Děkuji předem za tipy,

Zdravím, Ilja Kraval.







 
 

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Ilja Kraval

Re: celkový přehled odevzdání úkolů

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Zdá se, že nepoužíváte Nástěnku, tam získáte přehled požadovaných aktivit (hodnocení), zvolte Časovou osu. Záleží drobně i na verzi - https://docs.moodle.org/35/en/Dashboard

Zdraví Bohuš Havel