Poradnik na temat platformy

Poradnik na temat platformy

Napisane przez: Andrzej Kwiecień ()
Liczba odpowiedzi: 6

Wstęp do analizy Moodle

Chciałbym zasięgnąć informacji, czy poradnik tego typu ma rację bytu? Zamieszczam link do kilku testowych stron. Czy ktoś jest chętny na zakup takiej książki. Plik pdf

Andrzej

Załącznik ($a)
W odpowiedzi na Andrzej Kwiecień

Odp: Poradnik na temat platformy

Napisane przez: Jacek Krzymowski ()

Każda inicjatywa tego typu jest warta uwagi i trzymam kciuki za powodzenie!

Kupić to bym raczej nie kupił (nie jestem targetem uśmiech, ale znam wiele osób, którym taka książka/poradnik by się przydała.

Ze swojej strony chętnie bym poznał pełną listę tematów, jakie zostały omówione i ewentualnie mógłbym zasugerować inne warte opisania w ten sposób, które pojawiły się podczas pracy z Moodle.

W odpowiedzi na Jacek Krzymowski

Odp: Poradnik na temat platformy

Napisane przez: boruh compl ()

idea słuszna, ale zamiast dawać PDF (który od razu rozprzestrzeni się po sieci ) 

zrobiłbym to w formie kursu moodle w jakimś ispring czy czymś podobnym 

W odpowiedzi na boruh compl

Odp: Poradnik na temat platformy

Napisane przez: Piotr Brzózka ()

Po drugim wydaniu książki stwierdzam, że rynek się trochę nasycił uśmiech. Otwarty jest obecnie bardziej dla administratorów ale tu grupa docelowa jest dość wąska.

W odpowiedzi na Piotr Brzózka

Odp: Poradnik na temat platformy

Napisane przez: Andrzej Kwiecień ()

Obszerna publikacja

Z zainteresowaniem serfowałem po księgarni i natrafiłem na Pana obszerną książkę. Mam podobne dylematy i ciekawi mnie wskaźnik sprzedaży e-booka w określonym czasie. Czy mógłby Pan zdradzić rąbek tajemnicy, rzucił  jakieś cyfry ile egzemplarzy udało się sprzedać? Andrzej

W odpowiedzi na Andrzej Kwiecień

Odp: Poradnik na temat platformy

Napisane przez: Piotr Brzózka ()

Powiem tak, najlepiej sprzedaje się książka, pierwsza edycja to kilka tyś egzemplarzy w coś koło 2 lat, druga edycja schodzi dużo wolniej. Kursy wideo i publikacje elektroniczne są marginalne tak naprawdę. 

Licząc ilość pracy nie traktował bym książki czy publikacji jako źródła zarobku. Moja powstała przy okazji innych działań, inaczej licząc czas/koszty byłoby tak sobie. Mimo wszystko Moodle jest niszowym produktem ostatnio dodatkowo podjadanym przez "ekspertów" na wordpressie uśmiech. Na marginesie od Moodle też mamy samych ekspertów do momentu jak coś łupnie lub zastanawiamy się nad efektywnością nakładów i uzyskiwanych przez uczestników szkoleń efektów. 

W odpowiedzi na Jacek Krzymowski

Odp: Poradnik na temat platformy

Napisane przez: Andrzej Kwiecień ()

Spis treści

Spis treści jest za duży i nie zmieścił się w limicie 500KB. Udostępniam link do niego. Szkic poradnika.

Dziękuję za uwagi na ten temat. Specjalnie użyłem określenia co do sensu lub bezsensu pisania tekstowych poradników w erze wideo, youTube kanałów, całej tej maszynerii do nagrywania zrzutów ekranów z pulpitu i tym podobnych fajerwerków. Nabieram przekonania, że czytanie książek odchodzi do lamusa. Andrzej

Załącznik ($a)