Volná diskuse správců a vývojářů Moodle

Dotaz na vývojáře

 
Obrázek: Petr Hermann
Dotaz na vývojáře
 

Zdravím,

rád bych se zeptal, zda v rámci této moodle komunity není někdo, kdo by byl schopen na zakázku vyvinout modul v moodlu. Něco jako modul "kniha"  s rozšířenými funkcemi (zejm. testovacím rozhraním, gamifikací, sledováním pokroku). Svou představu bych pak upřesnil. 

Petr Hermann

 
Počet hodnocení: -
B.Havel
Re: Dotaz na vývojáře
Moodle PartnerObzvláště nápomocní moodlistéPřekladatelé

Nechci brát vývojářům job, ale zkusil jste možnosti Přednášky?

Zdraví Bohuš Havel

Obrázek: Petr Hermann
Re: Dotaz na vývojáře
 

Zdravím a děkuji za link. Je to pomoc, ale moje představa je ještě specifičtější. Našel jsem nějaké alternativy pouze ve světě, většinou mimo moodle či open source.  

Petr Hermann

Obrázek: Pavel Lorenc
Re: Dotaz na vývojáře
 

A H5P jste už zkoušel? https://moodle.org/plugins/mod_hvp .
Sice to není "na míru", ale umí toho poměrně dost.

Obrázek: Petr Hermann
Re: Dotaz na vývojáře
 

Zdravím a děkuji za reakci, h5p je opravdu úžasný nástroj, který používám poměrně velmi často, nicméně ve fázi vývoje, ve které je, mi pořád nedává komplexní řešení. Navíc má své mouchy, mimo jiné třeba velmi omezené možnosti formátování (některé typy aktivit v prezentaci jsou formátovány trochu odlišně od jiných a "neladí spolu", některé  nevypadají dobře - např. zbytečně velké písmo, obrovské "rámečky" u cloze typu úlohy, kde chci doplnit třeba písmeno či slabiku (text je pak i nepřehledný). A jiné... Obecně vzato je to ale i přes všechny nedostatky skvělý produkt.

Petr Hermann