Dotaz na vývojáře

Dotaz na vývojáře

autor Petr Hermann -
Počet odpovědí: 4

Zdravím,

rád bych se zeptal, zda v rámci této moodle komunity není někdo, kdo by byl schopen na zakázku vyvinout modul v moodlu. Něco jako modul "kniha"  s rozšířenými funkcemi (zejm. testovacím rozhraním, gamifikací, sledováním pokroku). Svou představu bych pak upřesnil. 

Petr Hermann

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Petr Hermann

Re: Dotaz na vývojáře

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Nechci brát vývojářům job, ale zkusil jste možnosti Přednášky?

Zdraví Bohuš Havel

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Dotaz na vývojáře

autor Petr Hermann -

Zdravím a děkuji za link. Je to pomoc, ale moje představa je ještě specifičtější. Našel jsem nějaké alternativy pouze ve světě, většinou mimo moodle či open source.  

Petr Hermann

V odpovědi na Petr Hermann

Re: Dotaz na vývojáře

autor Pavel Lorenc -

A H5P jste už zkoušel? https://moodle.org/plugins/mod_hvp .
Sice to není "na míru", ale umí toho poměrně dost.

V odpovědi na Pavel Lorenc

Re: Dotaz na vývojáře

autor Petr Hermann -

Zdravím a děkuji za reakci, h5p je opravdu úžasný nástroj, který používám poměrně velmi často, nicméně ve fázi vývoje, ve které je, mi pořád nedává komplexní řešení. Navíc má své mouchy, mimo jiné třeba velmi omezené možnosti formátování (některé typy aktivit v prezentaci jsou formátovány trochu odlišně od jiných a "neladí spolu", některé  nevypadají dobře - např. zbytečně velké písmo, obrovské "rámečky" u cloze typu úlohy, kde chci doplnit třeba písmeno či slabiku (text je pak i nepřehledný). A jiné... Obecně vzato je to ale i přes všechny nedostatky skvělý produkt.

Petr Hermann