دانلود فیلم ها یا نمایش فیلم ها به صورت تکراری

دانلود فیلم ها یا نمایش فیلم ها به صورت تکراری

از ali samadi در
Number of replies: 5

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و ارجمند پارسی زبان

مشکل خیلی عجیب و بدی رو باهاش مواجه شدم.

روند دوره های غیر حضوری ما به این صورت است که فیلم ها رو در هاست UPLOADBOY بارگذاری میکنیم و در پنل به صورت پلیر قرار میدهیم و جلسات رو زمانبندی میکنیم که در جلسات(روز و تاریخ مشخصی) مشخصی با دانشپذیر نشان داده شود.در این دوره تعداد زیادی از دانشپذیران به ما گفتن که فیلم ها در جلسات آموزشی تکراری است و فیلم های اون جلسه را تکراری نمایش میدهد.مثلا اگر در یک جلسه 4 فیلم مختلف باشد میگفت که 2 عدد فیلم که هرکدومشان یک مرتبه دیگر تکراری هستند وجود دارد.بعد از آن تصمیم گرفتیم لینک دانلود را در اختیار دانشپذیران بگذاریم. که امروز یکی از دانشجویان به ما گفت حتی روی 5 تا لینک دانلود جلسه چهارم که میزنم برای دانلود، به صورت تکراری این فیلم ها دانلود میشووند و همه اون ها 140 مگابایت هستند.در صورتی که من چک میکنم میبینم همچی اوکیه و درسته.
به این نکته اشاره کنم که دانشپزیر رو هدایت کردم و راهنمایی کردم که کش مرورگر خودش رو پا کنه،از مرور گر دیگه ای استفاده کنه و حتی مرورگرش رو آپدیت کنه اما مشکلش حل نشده..ممنون میشم راهنماییم کنین.خیلی مشکل عجیبیه...خواهشا کمکمون کنین.

تعداد امتیازات:  -
In reply to ali samadi

در پاسخ به: دانلود فیلم ها یا نمایش فیلم ها به صورت تکراری

از Moien Abadi در

سلام علی

یعنی شما در قالب آن کاربر وارد سایت تان می شوید و امتحان می کنید و همه چیز روبراه است؟

آیا کسی مشکل مشابه داشته است که حلش کرده باشد؟

In reply to Moien Abadi

از ali samadi در

سلام مجدد

بله اتفاقا من کاربران رو چک میکنم درسته.اما یک مرتبه قبلا وارد پنل یکی از کاربران شدم مشکل به جود اومده رو خودم هم دیدم که فیلم های یک جلسه تکراری بود.اما همه کاربران این مشکل رو ندارند.بعضی ها گفتن بار اول که رفتم وارد آن جلسه شدم مشکلی نداشت ولی سری های بعدی مشکل به جود آمد و تکراری بودند.بعضی جلسات دانشپذیران مشکل ندارند ولی بعضی جلسات این مشکل رو گزارش میکنن.

من با سیستم خودم رفتم چک میکنم و حتی با حساب کاربری اون دانشپذیر وارد شدم و چک کردم ،مشکل نداره و همه فیلم ها درست دانلود میشه...

خیلی عجیبه 

در زیر عکسی که دانشپذیر فرستاده رو ببینین که همه فیلم های اون جلسه تکراریه و 47مگابایته و در حال دانلودهناراحت

In reply to ali samadi

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها

سلام

فرمودید "تصمیم گرفتیم لینک دانلود را در اختیار دانشپذیران بگذاریم".

این لینک‌هایی که می‌فرمایید مستقیما به هاست مورد استفاده هستند یا لینک به مودل هستند؟ به نظر می‌رسد باید مشکل را از سمت آپلودبوی پیگیری کنید.

In reply to Shamim Rezaie

از ali samadi در

بله فیلم ها روی هاست آپلودبوی است.آیا به نظر شما مشکل برمیگرده به هاست مورد استفاده؟که برای شخص من با سیستم من گاهی درست نمایش میده و بعضی اوقات خیر.برای بعضی ها درسته برای بعضی های دیگر مشکل وجود داره؟

چون میخوام بدونم اگر واقعا مشکل از هاست هست،هاست رو تعویض کنیم...

تا به کنون این مشکل وجود نداشته؟

آیا مودل هاست مشخصی داره که من بتونم از اون استفاده کنم؟و فیلم ها رو روی اون بارگذاری کنم ؟چقدر ظرفیت داره و مشخصاتش چیه؟

In reply to ali samadi

از حسین عبایی در
سلام
چرا بجای استفاده از هاست های اشتراکی از سرور خودت استفاده نمیکنی ؟
اینطوری خود مودل مدیریت فایل هارو به عهده میگیره

https://docs.moodle.org/34/en/Media_embedding

https://docs.moodle.org/34/en/Video