مشکل در نصب بر روی هاست

مشکل در نصب بر روی هاست

از Taha Ansari در
Number of replies: 6

با سلام خدمت دوستان عزیز

من یک مشکل دارم در زمان نصب به دو آیتم زیر ایراد میگیرد ممنون میشوم راهنمایی فرمایید.سپاسگذارم

mysql_full_unicode_support#File_format

پایگاه دادهٔ شما دارای جداولی است که از فرمت فایل Antelope استفاده می‌کنند. پشتیبانی کامل از UTF-8 در MySQL و MariaDB به فرمت فایل Barracuda احتیاج دارد. لطفا جدول‌ها را به فرمت فایل Barracuda تبدیل کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره جزئیات ابزاری که برای تبدیل جدول‌های InnoDB به Barracuda است، مستندات مدیریت از طریق خط فرمان را ببینید.

بررسی
mysql_full_unicode_support#Large_prefix

برای پشتیبانی کامل از UTF-8، هم MySQL و هم MariaDB نیاز دارند که تنظیم «innodb_large_prefix» در MySQL خود را برابر با «ON» قرار دهید. برای مشاهدهٔ جزئیات بیشتر به مستندات مراجعه کنید.

بررسی

تعداد امتیازات:  -
In reply to Taha Ansari

در پاسخ به: مشکل در نصب بر روی هاست

از Moien Abadi در

سلام

برای اینکه بهتر بتوانیم کمک تان کنیم لطفا کمی توضیح دهید که در حال نصب مودل (اگر اشتباه نکنم ۳.۲) :

• روی چه سروری (ویندوزی یا لینکوسی) هستید؟
  • با چه تنظیماتی برای (آپاچی، دیتابیس و ...)؟ 

و دیگر اینکه آیا دستورات و راهنمایی هایی که در دو لینکی که سیستم به شما داده شده را، دنبال کردید؟ (مثلا فایل  my.cnf را چک کردید؟)

In reply to Taha Ansari

از Mohammad Gholipour در

سلام

من هم این مشکل رو داشتم. وقتی با کارشناس هاست مطرح کردم بعد از کلی بررسی گفتن با هاست اشتراکی نمیشه و باید هاست اختصاصی تهیه کنی که هزینه خیلی بالاتری داره

متوجه شدم که یا نمی دونن یا میخوان هزینه تراشی کنن

تا اینکه با بررسی بیشتر حل مساله رو پیدا کردم

شما کافیه که بانک اطلاعاتی خودتون رو در حالت unicode utf8 تتنظیم کنید. مشکلتون حل میشه

In reply to Mohammad Gholipour

از mohammad hosseini در

با سلام از کجا باید این کار رو انجام داد که مشکل برطرف بشه چون من در cpanel انجام دادم و تا اینجا که نتیجه ای نگرفتم

In reply to mohammad hosseini

از Moien Abadi در

سلام محمد

یعنی آیا شما در cpanel تنظیمات دیتابیس جاری را روی حالت unicode utf8 قرار دادید و  حل نشد؟ و یا مشکل مشابه دارید؟ یا خطای دیگری دریافت میکنید؟

این صفحه را سر بزنید (برای مودل ۳.۵) فکر کنم کمک کند:

https://docs.moodle.org/35/en/MySQL_full_unicode_support

In reply to mohammad hosseini

از saeed abbasi در

وارد phpmyadmin بشوید و در همان صفحه اول  Server connection collation را روی utf8_Unicode_ci بگذارید. بعد از قسمت filemanager  در cpanel یا directadmin وارد روت فایل های مودل بشوید و فایل config.php را ادیت کنید و در قسمت  collation این فایل، دقیقا همان utf8_Unicode_ci را بگذارید. حالا صفحه نصب را refresh کنید. مشکل حل می شود.