به هم ریختن محل قرارگرفتن بلوک های تقویم و راهبردی و...

به هم ریختن محل قرارگرفتن بلوک های تقویم و راهبردی و...

از samin radsar در
Number of replies: 2

با سلام و احترام

ما از مودل 2.5.3 استفاده می کنیم. یهویی متوجه شدم که محل قرارگرفتن بلوک در صفحه اول سایت و همچنین بعد از لاگین تغییر کرده و همه بلوک ها به سمت چپ منتقل شده (بلوک های راهبردی، تنظیمات ، کاربرا ن حاضر و تقویم.قبلا بلوک تنظیمات و تقویم سمت راست بود.) نمی دونم که کاربری دست کاری کرده یا نه، لاگهای همه کاربران سطح بالا رو روی سایت چک کردم و لی توضیحی برای کسی که کار ویرایشی در صفحه اول انجام داده باشد نشان نمیدهد. لطفا راهنمایی بفرمایید:

1- چطور چیدمان رو به حالت فبل برگردونم؟( ازتنظیمات صفحه اول-شروع ویرایش هم چک کردم هر تغییری که در position بلوک ها اونجا اعمال می کنم تاثیری نداره ، در ضمن تغییری هم اونجا نمی بینم یعنی به نظر نمیرسه دستکاری شده باشه.) چه جای دیگه ای میتونه روی محل بلوک ها تاثیر بزاره و کجا رو باید چک کنم تا درست بشه؟

2- چطورمی توانم بفهمم چه کسی و چطور این کار و انجام داده؟؟

خیلی خیلی ممنون

تعداد امتیازات:  -
In reply to samin radsar

در پاسخ به: به هم ریختن محل قرارگرفتن بلوک های تقویم و راهبردی و...

از samin radsar در

سلام

مشکلم حل شد. با زدن شروع ویرایش قابلیت drag &drop رو بلوکهام داشتم و چیدمشون. چه طور میشود این دسترسی رو از همه کاربران گرفت و فقط ادمین بتونه انجام بده منظورم حذف گزینه شروع ویرایش از قسمت تنظیمات صفحه اول هستش. که کاربران نتوانند بلوک ها رو دستکاری کنند. در ضمن لطفا راهنمایی بفرمایید از کجا میشه فهمید چه کسی این کار رو انجام داده؟ لاگهای سایت که مودل به مانشون میده که چیزی نشون نمیده.

ممنون از راهنمایی شما و سایت خوبتون

In reply to samin radsar

در پاسخ به: به هم ریختن محل قرارگرفتن بلوک های تقویم و راهبردی و...

از Moien Abadi در

سلام 

اصولا کاربران نمی توانند بلوک های صفحه اول را دستکاری کنند! (امکان ویرایش ندارد) و فقط مدیر سیستم (یعنی admin) می تواند چنین کند. 

از توضیحی که شما دادید اینطور به نظر میرسد که شاید تنظیمات زبانی ممکن است باعث راست به چپ شدن همه بلوک ها شده باشد. وقتی زبان سایت را برای حساب کاربری خودتان فارسی یا انگلیسی کنید، چیدمان می تواند تغییر کند. یعنی از منوی بالای صفحه که مربوط به زبان است اگر زبان را عوض کنید بلوک های سمت راست به چپ، و بلعکس جا به جا می شوند.

آیا این مورد را تست کردید؟