Як встановити нову версію Moodle не пошкодив існуючих курсів?

Як встановити нову версію Moodle не пошкодив існуючих курсів?

Michael Strelkov -
Кількість відповідей: 3

Доброго дня. В мене є питання, може і не дуже фахове, але дуже критичне за можливими  наслідками. Тому, вибачте хочу підстрахуватись, і перепитати. 

Зараз у мене на сайті дуже стара версія Moodle - 2.6.5+, і я вирішив змінити її на більш нову. Раніше я не міг цього зробити, бо на моєму хості був встановлений MySQL якоїсь старої версіі, і нову версію Moodle поставити було не можна. Зараз встановлена версія MySQL - 5.6.27-75.0-log - Percona Server (GPL), а остання версія Moodle 3.2.1 потребує, наче  5.5.31, тобто, вже можна. Але як це зробити, щоб не пошкодити існуючого контенту на сайті, я не знаю, бо ніколи цього не робив. Може є якась дока про це, то може  дасте якесь посилання, або рекомендації. 

І ще одне птиання, в повідомлені на моєму сайті остання версія - 3.0.9, а на офіційному сайті Moodle, остання стабільна - 3.2.1. То яку порекомендуєте? 

Буду дуже вдячним.

З повагою, Михайло Стрелков.     

У відповідь на Michael Strelkov

Як встановити нову версію Moodle не пошкодив існуючих курсів?

Alexandre Scherbyna -

Найголовніше - це зробити бекап бази даних сайту і копії папок moodle i moodledata, щоб мати можливість повернути все назад, якщо щось піде не так. Звісно, ці папки ви копіюєте не по одному файлу, а робите їх архів безпосередньо на сайті.

Для переходу на нову версію ви перейменовуєте папку moodle в moodle_old, наприклад, завантажуєте на сайт і розархівовуєте там папку moodle з новою версією та копіюєте в неї файл config.php з moodle_old. Детальніше вся процедура з деякими додатковими заходами описана тут.

Але безпосередньо перейти з 2.6 на 3.2 не вдасться. Для переходу на 3.2 треба мати, як мінімум, 2.7. Отже, описану вище процедуру доведеться повторити двічі.

Вашу фразу: "в повідомлені на моєму сайті остання версія - 3.0.9, а на офіційному сайті Moodle, остання стабільна - 3.2.1" я не зрозумів. Про яке повідомлення ви говорите? На офіційному сайті написано, що остання стабільна версія - це 3.2.2+. Інші стабільні версії, якими ви можете скористатися - тут. Крім версії MySQL треба переконатися у наявності вказаної там версії PHP.

У відповідь на Michael Strelkov

Як встановити нову версію Moodle не пошкодив існуючих курсів?

Maks Mokriev -
"в повідомлені на моєму сайті остання версія - 3.0.9, а на офіційному сайті Moodle, остання стабільна - 3.2.1" - можливо просто давно не було запиту на перевірку нових версій.?