Usuwanie niepotrzebnych plików

Odp: Usuwanie niepotrzebnych plików

Napisane przez: Piotr Brzózka ()
Liczba odpowiedzi: 1

Coś w tym jest . Z samymi kopiami problemu nie miałem do momenty SCORMów. One pozostawały w śmietniku. Można wykonać kopię kursu i sprawdzić na ile faktycznie spuchło coś na dysku. Hmmm, weryfikacja czy cron prawidłowo działa... Jak nie to weryfikacja bazy ale to już jazda. Jak nie ma dużo kursów to postawić nową platformę i przenieść na nią kopie... Tak tylko na szybko myślę...

W odpowiedzi na Piotr Brzózka

Odp: Usuwanie niepotrzebnych plików

Napisane przez: Sławomir Gajewski ()

O rany, o rany. U mnie ten katalog filedir na gwałt rozrasta się smutny i nie wiem, czy nie będę zmuszony przejść na inny pakiet hostingowy, a to już pociąga za sobą większe koszty smutny . Dziwny jest ta nowoczesność (mam teraz na myśli nowe wersje Moodle'a). Przez brak możliwości ręcznego usuwania "śmieci", Moodle 3 przestaje być przygodą dla hobbystów, którzy nie chcą za dużo inwestować w darmowe nauczanie przy pomocy e-learningu. Jeżeli będę zmuszony do zakupu większego i droższego pakietu usług u swojego właściciela hostingu, to chyba jednak wrócę do 1.9.13 puszcza oczko

A może Koledzy, którzy się na tym lepiej znają coś wymyślą, np. jak zasugerował Pan Czeslaw Oleszczyszyn jakiś skrypt (?). Na razie to czarno to widzę...

Pozdrawiam

SG