حفاظت از کپی

حفاظت از کپی

از Seyedreza Madahzadeh در
Number of replies: 5

سلام 

آیا در مودل امکان حفاظت از کپی از مطالب و درس ها هست؟

در درس ها هنگام ساخت درس ٬ متوجه شدم اگه بجای اینکه در هر فصل ٬ منبع اضافه بشه و بعد صفحه باز بشه ٬‌روی همون ویرایش زده بشه و مطالب داخل اون باشه این اتفاق میفته ولی آیا این تنها گزینه است ؟ یا راهی داریم که بطور کلی برای سایت این اتفاق بیفته 

و اگه این کار انجام بشه آیا برای سئوی سایت ضرری داره ؟

سپاس از جناب رضائی عزیز که هر چی تو فروم میگردم عملا ۹۰ درصد جوابها رو ایشون زحمت میکشن

تعداد امتیازات:  -
In reply to Seyedreza Madahzadeh

در پاسخ به: حفاظت از کپی

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها

من متوجه کاری که کردید نشدم

در درس ها هنگام ساخت درس ٬ متوجه شدم اگه بجای اینکه در هر فصل ٬ منبع اضافه بشه و بعد صفحه باز بشه ٬‌روی همون ویرایش زده بشه و مطالب داخل اون باشه این اتفاق میفته

چه کار کردید و چه اتفاقی می‌افته؟

In reply to Shamim Rezaie

برای توضیح بیشتر و واضح تر یک مثال راحت میتونم بزنم که با توجه به ممنوعیت ادرس سایت بصورت نوشتاری مینویسم که مشاهده کنید

در سایت ecn دات آی آر ٬ براحتی می تونید متن رو صفحه اصلی و انتخاب و کپی کنید 

ولی در سایت tadbirlms دات کام ٬ هیچ متنی و نمیشه کپی کرد ٬‌ولی نمیدونم چی و زدم که از دیروز اینجوری شده و دقیقا اینو میخوام 

چون درسها وقتی گذاشته میشه اگه کپی بشه براحتی پخش میشه و اساتید دیگه نمیان دوره تعریف کنند

راهی میخوام که بتونم در سایت ecn هم همینکار و انجام بدم 

در توضیح مطلبی که در سوال قبل گفتم عکس زیر گویاتر هست

متشکرم

Attachment 01.jpg

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها

تا جایی که من می‌دونم از هر دو روشی که شما گفتید می‌شه کپی کرد.

منظورتون از کپی اینه که متن رو انتخاب کنیم، بعد کلیک راست و کپی و ...؟ در اینصورت فرقی نمی‌کنی. از هر روشی می‌شه کپی کرد.

In reply to Shamim Rezaie

سلام 

بله دقیقا منظورم همین بود 

ولی الان در tadbirlms دات کام چیزی و زدم که نمیدونم چیکار کردم ولی چیزی قابل راست کلیک شدن و در نتیجه کپی شدن نیست 

اگه همینو بتونم متوجه بشم روی سایت دیگه هم میتونم پیاده کنم

با تشکر

از Arinoss Vatik در
اینجایی که شما اشاره کردید را فقط ادمین میتونه ببینه! از طرفی هر دوقابل کپی است.واز طرف دیگر اگه نگرانیتون از بابت کپی است میتونید پادکست تولید و بارگزاری کنید که اون هم یوزر میتونه اسکرین رکوردر استفاده کنه و باز هم اونو بازنشر بده