مشکل کپچا در مودل

مشکل کپچا در مودل

از سودابه سامانلو در
Number of replies: 4

سلام، 

من کپچا moodle رو فعال کردم می خوام یه تغییری در کپچا ایجاد کنم من می خوام تصویری که برای کپچا هست از دو تصویر به یه تصویر تغییر بدم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

تعداد امتیازات:  -
In reply to سودابه سامانلو

در پاسخ به: مشکل کپچا در مودل

از ebrahim sediqi در
سلام . لطفا راهنمایی میکنید که ، secret key های گوگل مربوط به captcha  را کجا در  موودل باید وارد کنم؟ 
ممنون
In reply to ebrahim sediqi

از Moien Abadi در
برای فعال کردن ReCAPTCHA  باید این مسیر را بروید:
Site administration  >  Plugins Authentication >  Manage authentication
مدیریت سایت >  پلاگین های شناسایی > مدیریت شناسایی

In reply to Moien Abadi

از abraham linkoln در

سلام وقت بخیر من از theme moove استفاده میکنم اما تو صفحه login ریکپچا کد رو نشون نمیده! 

طبق عکس بالا من کلید سایت و کلید امینتی رو هم صحیح وارد کردم

In reply to abraham linkoln

از Moien Abadi در
سلام
ریکپچا در مودل برای صفحه لاگین نیست. برای زمانی است که شما بخواهید امکان عضویت رایگان از طریق ایمیل را در سامانه مودلی خودتان فعال کنید. یعنی وقتی که در بخش مدیریت شناسایی، عضویت بر اساس پست الکترونیک را فعال کنید.
آنگاه در پایان پر کردن فرم عضویت در سایت مودلی تان، امکان ریکپچا هم ظاهر می‌شود.
توضیحا بیشتر را اینجا ببنید: https://docs.moodle.org/310/en/Managing_authentication#ReCAPTCHA

حالا اگر در صفحه مذکور ظاهر نمی‌شود اول از همه به طور موقت قالب نمای سایت تان را بگذارید روی حالت شتاب/boost حالت کلاسیک/Classic و ببینید که آیا ریکپچا براتون در صفحه عضویت از طریق پست الکترونیک (یعنی زمانی که میخواهید به عنوان یک کاربر آزاد یک حساب بسازید) ظاهر میشه؟