تقويم شمسي مودل 3

تقويم شمسي مودل 3

by محمد یوسفی -
Number of replies: 9

دوستان سلام و عرض ادب

كسي ميتونه منو در خصوص شمسي سازي مودل 3 راهنمايي كند؟

Count of ratings: -
In reply to محمد یوسفی

در پاسخ به: تقويم شمسي مودل 3

by Shamim Rezaie -
Picture of توسعه دهندگان مرکزی مودل Picture of دفتر مرکزی مودل Picture of مترجم‌ها
سلام

روش نصب پلاگین تقویم شمسی در مودل ۳ با سایر نسخه‌ها تفاوتی ندارد. پلاگین تقویم را دریافت کنید و در مسیر calendar/type قرار دهید.

In reply to Shamim Rezaie

by samin safapoor -

با سلام، در مودل 3.2 من نصب کردم پلاگین و ولی همچنان میلادی هست

In reply to samin safapoor

by Shamim Rezaie -
Picture of توسعه دهندگان مرکزی مودل Picture of دفتر مرکزی مودل Picture of مترجم‌ها

پس از نصب پلاگین، هر کاربر می‌تواند به صفحهٔ «سلیقه‌ها»ی خود برود. سپس به صفحهٔ «ترجیحات تقویم» برود و تقویم دلخواه خودش را تغییر دهد.

In reply to Shamim Rezaie

by نیره جعفرپور -

سلام من این کار رو انجام دادم ولی تقویم همچنان میلادی است میشه از اول واسم توضیح بدین چکار کنم

In reply to نیره جعفرپور

by Moien Abadi -

سلام

اگر تقویم فارسی درست نصب شده باشد  شما باید بتوانید آن را در لیست تقویم ها در قسمت (مدیریت سایت > نما > تقویم) مشاهده کنید:

آیا این قسمت را مشاهده می کنید؟

سپس  همانطور که در توضیحات بالاتر نوشته شده، هر کاربر می تواند هم از طریق منوی کاربری خود، قسمت سلیقه > ترجیحات تقویم یا در قسمت ویرایش مشخصات فردی تقویم دلخواه خود را تعیین کند.

نکته: دقت داشته باشید اگر در پیکربندی درسی، اجبار تقویم روی حالت میلادی باشد در آن درس کاربر بازهم تاریخ ها را به صورت میلادی می بیند. تنها اگر در پیکربندی درس، تقویم به حالت غیراجباری باشد آنگاه تقویم و تاریخ ها بر اساس تنظیمات ترجیحات کاربر در نظر گرفته می شود.

In reply to Moien Abadi

by Sadegh Mohseni -

سلام وقت بخیر، بنده تمام مراحل گفته شده را در مودل 3.4.2 انجام دادم ولی همچنان تقویم میلادی هست.

لطفا راهنمایی بیشتری بفرمایید.

امکان داره مشکل از کجا باشه که تقویم عوض نمیشه؟

In reply to Sadegh Mohseni

by Moien Abadi -
سلام

شما کجا تقویم را میلادی می بینید؟ در درس یا در پروفایل شخصی یا در صفحه اول؟

آیا راه حل اشاره شده در بالا را https://moodle.org/mod/forum/discuss.php?d=341056#p1417413 را هم چک کردید؟

In reply to Moien Abadi

by Sadegh Mohseni -

نه متاسفانه چک نکرده بودم و الان که چک کردم درست شد.

یک دنیا ممنون بابت راهنماییتون