Оновлення до 3.1.х

Оновлення до 3.1.х

Олександр Базелюк -
Кількість відповідей: 5

Шановні колеги, маю екзістенціальну проблему. Чи варто оновлюватися до 3.1.х ?

З одного боку - ми маємо робочий 2.9.х, але з іншого - завжди добре мати найновішу актуальну версію.

Вийшла вже версія 3.1.2, основні проблеми спільнота Мудл, зазвичай, встигає виправити до цього часу. Але концептуально - Чи варто оновлюватися до 3.1.х, чи "лучшєє - враг харошева" ?

У відповідь на Олександр Базелюк

Оновлення до 3.1.х

Alexandre Scherbyna -

У мене, наприклад, на локальному комп'ютері є багато різних версій Moodle. І перш, ніж щось встановлювати на сервері, я завжди  випробовую його локально, і на основі цього приймаю рішення.

У відповідь на Alexandre Scherbyna

Оновлення до 3.1.х

Олександр Базелюк -

Дякую за відповідь.

Справа у тім, що поки все влаштовує на 2.9.х, але є небезпека затягнути з апгрейдом і через пару років мати купу проблем. Вже подібне було при переносі інформації з 1.9 до 2.6. не хочу повторення.

Віртуалка, як віртуалка. Особливо мене не вразила 3.1.х, а стабільність перевірити повноцінно не можна.

Потрібний потужний аргумент, але поки крім рекомендації розробників або "вирішуй сам" нічого дуже вагомого не чув.

У відповідь на Олександр Базелюк

Оновлення до 3.1.х

Alexandre Scherbyna -

Moodle 2 був не вдосконаленням Moodle 1, а заново, на нових принципах створеною платформою. Тому складність переходу з 1.9 на 2.6 не можна порівнювати з простим переходом з 2.9 на 3.1.

Якщо хочете мати відгуки, подивіться більш відвідувані англомовний чи російськомовний форум або задайте там питання. Ще може бути корисною ця статистика: https://moodle.net/stats/

У відповідь на Олександр Базелюк

Оновлення до 3.1.х

Alexandre Scherbyna -

А ще у форумах (навіть сьогодні) трапляються нарікання на різні проблеми з 3.1. На 2.9 чомусь давно ніхто не скаржився. Отже, якщо 2.9 вас влаштовує, то можна й не поспішати переходити на 3.1. У програмістів є таке правило: "Працює - не чіпай!".