خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

از samin radsar در
Number of replies: 1

با سلام و عرض ادب

ما از مودل 2.5.3 استفاده می کنیم. کاربران در قسمت بروز رسانی مشخصات فردی امکان تغییر فیلد ایمیل را ندارند و این فیلد برایشان قابل ویرایش نیست. در قسمت مجوزها هر چی گشتم گزینه ای رو پیدا نکردم که با تغییر آن این امکان برای کاربران فراهم شود. لطفا راهنمایی بفرمایید برای این که این فیلد قابل ویرایش توسط خود کاربر شود چکار باید بکنم و چه مجوزی را باید فعال کنم؟؟؟ در حال خاضر این فیلد فقط توسط کاربران با دسترسی admin قابل ویرایش است. 

ممنون از لطف شما

تعداد امتیازات:  -
In reply to samin radsar

در پاسخ به: خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها

لطفا مطالب خود را تنها یک بار در تالارها مطرح کنید. مطابق با قوانین مودل cross-posting مجاز نمی‌باشد. همچنین لطفا یک موضوع گویا برای مطلبتان انتخاب بفرمایید.

این بحث را در آدرس بروز رسانی مشخصات فردی کاربران توسط خودشان پیگیری بفرمایید.

برای مطالعه قوانین سایت مودل به صفحه Site Policy مراجعه فرمایید.

Post your question in one forum only

Posting the same question in multiple forums is of no benefit. It only fragments the support you receive and makes it more difficult for other users to find the correct information in the future when they do a search.

If you really feel your topic falls in two forums (e.g. a major development in the Quiz module that may impact other parts of Moodle), pick the most specific (e.g. Quiz forum) and post a small pointer to the other discussion in the second forum (e.g. General developer forum).

Choose an informative subject line

Subject lines are like advertisements. You want helpful Moodlers with solutions to your specific problem to find and read more about your issue. Instead of using a subject line like "Urgent help needed!!!" use a subject line which is specific, such as, "Restore stops with error message 'xyz'".