Notifikace emailom z foruma prestali chodiť

Notifikace emailom z foruma prestali chodiť

autor Zdenko Širka -
Počet odpovědí: 0

Dobrý deň, potrebujem radu.


Dlhú dobu sme mali plne funkčné fórum, ktoré fungovalo ako Informační nástenka. Skupiny študentov boli pridané do kurzu synchrónne, na foru je nastavené Vnucené odebírání. Minulý týždeň som si všimol, že niektoré informácie o nových tématoch vo fóru skončili v Spame, až nakoniec úplne prestali chodiť emailom notifikácie o nových príspevkoch. Vo všetkých fórach. Jediné divné je, že aj napriek Vnúcenému odebíraní, keď klikne na "Ukázať/vybrať odberatele", píše že nikto neodoberá príspevky, ukážu sa až, keď zapnem režim úprav.


Behom víkendu som nastavoval právomoci rolí v Moodlu (učitel, student, apod.), ale tým to nie je, lebo aj keď som všetko zase povolil, žiadna zmena. Okrme toho, v rolách ani nie je možnosť nastavenia výberu dostávať príspevky, iba spravovať. Nastavenia emailu a pošty som nemenil.


Neviete čo sú bežné dôvody, že niečo čo plne funguje odrazu prestane fungovať?


Inak, zasielanie emailu ako takého asi funguje, lebo keď v kurzu zvolím zoznam prihlášených cez Navigace-Účastníci, tam si vyberem nejakého študenta a označím Provést akce - Poslať správu email, tak ten email obdrží.


Rád dodám ďalšie informácie.



Počet hodnocení: -